Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-08-2012 19:07

Dziwne, to czemu Polsat Sport sobie wstawił mecz do ramówki icon_wink? Może kupili jednak tą kobiecą ligę icon_smile.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
23-08-2012 19:07

To o co chodzi z tym cennikiem? angry
jestem zawsze
23-08-2012 19:07

No to liga koszykówki nadal w TVP.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-08-2012 19:10

przemekp napisał(a):

To o co chodzi z tym cennikiem? angry


Albo kupili ligę kobiet, albo kupili sublicencję od TVP icon_smile.
jestem zawsze
23-08-2012 19:11

Jak na razie żaden terminarz nie pasuje do 30 września, ale PLK zastrzegło sobie, że mogą ulec zmianie, na przykład ze względu na transmisje telewizyjne.
Ja obstawiam, że TVP Sport coś dostąpi na zasadzie sublicencji, bo mają prawa do wszystkich meczów, a wcześniej część meczów była dostępna poprzez internetową TV PLK.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
23-08-2012 19:13

Jakby kupili sublicencję, to chyba w tym komunikacie Polskiej Ligi Koszykówki SA byłoby coś wspomniane o Polsacie, a jakoś nic nie ma icon_wink
jestem zawsze
23-08-2012 19:14

Poza tym w cenniku też jest Superpuchar, a ten jest rozgrywany pomiędzy klubami Tauron Basket Ligi. icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-09-2012 08:25

TVP złożyła wniosek o koncesję satelitarną dla TVP Info - podał Presserwis. To przygotowania do rozdzielenia kanału informacyjnego od pasm regionalnych, co ma nastąpić po wyłączeniu analogu. Początkowo będą jednak funkcjonować dwie wersje TVP Info (z okienkami regionalnymi, jak dotychczas i nowa wersja - bez żadnych okienek lokalnych).

Trochę to przeszło bez echa, a temat ważny icon_smile.
Udostępnij ten temat