Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-09-2012 17:07

I chyba pierwszy raz jesteśmy świadkiem klapy serialu pani Łepkowskiej.

"Wszystko przed nami" ma zaledwie 1,5 mln widzów (14%). Więcej widzów gromadzi nawet "Galeria" - 1,8 mln (15,2%) - dane za Presserwisem.
Awatar
ekipa moderatorska
28-09-2012 20:20

Wszystko przed nami ma gigantyczną promocję. Wszędzie go pełno.

Porażka zupełnie niezaskakująca. Premiera w tak silnym paśmie, prawie takiej samej pozycji, jak konkurencja to głupota. Mieli dawniej Jaką to Melodię o 18:30 i to było coś innego i wyniki dobre. Tylko TVP potrafi podjąć takie decyzje. Do tego za dużo tych telenowel. 3 różne po kolei, komu będzie się chciało tyle oglądać. A dodając Julię i 1pmnowe, to od 17 do 19 jest 5 różnych telenowel.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-09-2012 21:05

MN, chodzi o to, że TVP INFO nie będzie dzieliło czasu antenowego z TVP Warszawa?
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-09-2012 21:26

Docelowo pewnie tak icon_smile.
jestem zawsze
28-10-2012 19:13

Ciekawe kiedy Cyfrowy Polsat upora się z awarią TVP Sport, która objawia się przycinaniem obrazu i pojawianiem się wielkich bloków pikseli. Problem występuje już od wielu miesięcy. Od czasu do czasu na jakiś czas się uspokoi, ale ten syf wraca z powrotem, co powoduje, że TVP nie da się oglądać. A może to metoda na konkurencję?
Awatar
ekipa moderatorska
29-10-2012 11:47

Złóż reklamacje, pisanie na forach nie jest formalnym rozwiązywaniem problemów.Może problem dotyczy określonych modeli dekoderów, może nie jest zgłaszany przez abonentów w skali, która kwalifikuje problem jako globalny.Bicie piany na forach ma zazwyczaj marginalny skutek.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-10-2012 12:22

@Odys, wszyscy mają problem z odbiorem TVP Sport - problem ewidentnie leży po stronie 1cpn1
jestem zawsze
29-10-2012 19:52

Odys napisał(a):

Złóż reklamacje

Tylko gdzie? Proszę mi tylko nie promować kontaktów dla abonentów, bo to nie ma sensu. icon_smile Poza tym, z tego co pamiętam, były zapewnienia ze strony Cyfrowego Polsatu, że problem zostanie rozwiązany, a nie został. icon_smile
Udostępnij ten temat