Awatar
ekipa moderatorska
30-10-2012 10:55

Czyli masz dekoder Opticum (jaki model) z modułem CAM CI? Cały czas nagrywam materiał z TVP Sport, na wszelki wypadek. Ale dotychczas nie mam pokazanych na filmie efektów.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-10-2012 11:22

nick_100 napisał(a):

TVP Sport na HotBirdzie nadawany jest również z innego transpondera. Czy tam również występują wspomniane przeze mnie problemy? Wydaje mi się, że nie, bo nie słyszałem, aby ktoś zgłaszał taki problem. icon_smile Może warto by było skorzystać z tego przekazu?
A nick_100 korzysta z Opticuma. icon_smile
Na przekazie TVP Sport z transpondera C+ (10.796) nie ma tych zakłóceń - nie rozumie dlaczego 1cpn1 nie jest w stanie się dogadać z C+ ws. pobierania TVP Sport z ich transpondera - jakoś o TVP INFO nie było problemu się dogadać.
rozkręcam się
30-10-2012 11:56

Przepraszam, że tak się ciągle wracam do tego tematu, ale opisywane zakłócenia naprawdę utrudniają oglądanie tego programu. Dodam tylko, że nie występują one cały czas. Najczęściej zauważam je w weekendy np. występowały 20-21 października (próbowałem oglądać mecz o 3 miejsce żużel, oraz mecze koszykówki); 27-28 października (mecz koszykówki stelmetl-trefl). Oglądanie TVP Sport w wymienionych relacjach było naprawdę dużym wyzwaniem obraz co kilka minut wyczyniał cuda tak jak to zostało pokazane na filmie nicka_100. Oczywiście proszę jak jest to możliwe o rozwiązanie tego problemu. Dziękuję. Pozdrawiam
jestem zawsze
30-10-2012 14:39

Odys napisał(a):

Czyli masz dekoder Opticum (jaki model) z modułem CAM CI? Cały czas nagrywam materiał z TVP Sport, na wszelki wypadek. Ale dotychczas nie mam pokazanych na filmie efektów.

Przecież Cyfrowy Polsat nie udostępnia samych kart. icon_smile Jeżeli cały czas nagrywasz to dobrze, bo teraz (na czas pisania postu) na TVP Sport jest retransmisja meczu Ligi Mistrzów i opisywane problemy występują. icon_smile

Chciałem jeszcze wrzucić nagranie z Igrzysk Olimpijskich, z 1 sierpnia, ale YouTube zablokował filmik. icon_smile
jestem zawsze
30-10-2012 18:18

Ale tutaj nie jest wina TVP Sport że takie zakłócenia są, lecz wina stoi po stronie Cyfrowego Polsatu!
Pisząc, dzwoniąc i dopominać się do Cyfrowego Polsatu nawet nie ma po co i o co, bo powiedzą że Ty masz źle ustawioną antenę albo dekoder Ci się coś chla.
Awatar
ekipa moderatorska
30-10-2012 19:52

Sprawdzę materiał nagrany około 14:39 skoro @nick_100 twierdzi, że wtedy były zakłócenia.Również korzystam z modułu cam, tylko dekoder mam z nieco innej półki, stąd zapas na przetwarzaniu obrazu jest nieco większy.
Edytowane przez Odys dnia 30-10-2012 20:01
jestem zawsze
30-10-2012 19:54

Mój dekoder stoi na stoliku RTV. icon_wink Ale jak chcesz się dowartościować to proszę bardzo. icon_green
rozkręcam się
30-10-2012 20:02

Informuję że w danym momencie ponownie występują zakłócenia na TVP Sport.

Pozdrawiam
Udostępnij ten temat