Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

rozkręcam się
16-01-2014 18:48

Oczywiście znowu wypowiadają się ludzie , którzy wiedzą najlepiej , ja nie wypowiadam się jak jakiś znawca ,ale jako widz i włączając TV to wolę oglądać na każdym kanale coś innego , a nie to samo , znając życie każdy z was nie raz mówi ,że w tej telewizji nic nie ma , na każdym kanale to samo .Ja mówię to dlatego , że chciałbym aby na było co oglądać , jakby nie było loga na ekranie , to byście nie odróżnili TVN od POLSATU i nie których widze ,że emocje puszczają i wypisują tu o jakiś Sylwestrach , nie ma to nic do rzeczy , To że POLSAT wygrał w oglądalności , to fajnie ,ciesze się icon_smile. Wracając ja tęsknie za takimi czasami kiedy TVN robił swoje i POLSAT robił swoje za serialami komediowymi na polsacie , które są już kultowe i chyba jedne z najlepszych : Daleko od noszy , Rodzina Zastępcza , Agentki (mój ulubiony serial , szkoda że była 1 seria ) 13 posterunek , program Stand UP (była to nowość na polskim rynku ) czy kiepscy , wiele tego było , co wyróżniało Polsat i tak samo , nie podoba mi się jedynie ta akcja z paradokumentami , który TVN wprowadza na antene , bo POLSAT osiągnoł z nimi sukces , mogli poszukać czego nowego . Wolałby walke na pomysły i nawet swoje pomysły , a nie z zagranicy no ale niech już będą , nie znam się wynku medialnym , ale jako widz mam swoje zdanie , alle nie tylko ja mam takie zdanie , i nie jestem jakiś hura fanem TVN , choć może lubie go dużo bardzie , ale dlatego jak większość ,że ma najlepszą ramówkę .A Polsat zawsze oglądałem i lubiłem tę telewizje za taką zwyczajność , a teraz to ja te stacje już nie odróżniam i nie wiem czy oglądam MBTM na Polsacie czy na tvn-ie. To jest tyko moje zdanie , nie musicie się z nim zgadzać , ale to jest forum i mam prawo mieć swoje zdanie i nie którzy to może jakaś meliska i na spokojnie pisać , bo ja nie mam zamiaru tu was atakować , bo fajne rzeczy są na tym forum icon_smile Pozdrawiam
Awatar
bardzo ważna osoba
17-01-2014 10:12

http://www.fakt.p...520,1.html

Muszę przyznać, że Polsat nigdy nie miał takiego rozgłosu w mediach (szczególnie plotkarskich) i na pewno dużo zyska - przede wszystkim wizerunkowo.
Zresztą, to, co zrobił Polsat z "przejęciem" "TZG" to chyba najlepsze posunięcie programowo-biznesowe od paru ładnych lat. Ostatnie takie dobre posunięcie, które wzmocniło markę, jakie pamiętam, to przejście Lisa do Polsatu, stworzenie "Wydarzeń" i "Co z tą Polską?". Oczywiście, był też "JOŚ" i jest "MBTM" ale one nigdy nie były takie popularne jak np. "Mam talent".

Poza tym, zauważcie - o TVNie poza atakami na Polsat na razie... cisza : )
Edytowane przez KM dnia 17-01-2014 11:04
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-01-2014 15:44

Kolejne doniesienia, tym razem o uczestnikach icon_wink.

http://plejada.on...dami/fslev

http://www.pudele...gwiazdami/
bywam tu czasem
17-01-2014 16:27

Violetta Arlak - super aktorka, cieszę się, że się pojawi icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-01-2014 19:22

Nina Terentiew w rozmowie z Plotek.pl potwierdziła, że program poprowadzą Ibisz i Głogowska, więc to już pewniak.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-01-2014 19:32

Widzę, że się dzieje, i to duuużo. Wydawałoby się, że to zwykły kolejny program rozrywkowy na żywo, a jednak jest całkiem inaczej.
wink
Awatar
ekipa moderatorska
18-01-2014 11:03

W tym teście na plotku jest mowa o 10 parach. Co oznacza 8 do 9 odcinków. Dziewięć jeśli w pierwszym odcinku nikt nie odpadnie. To oznacza finał programu w ostatni weekend kwietnia, tuż przed weekendem majowym, jeśli będzie odcinek w czasie Wielkanocy. To bardzo ostrożny wybór, ale nie chcą mieć odcinków w maju, gdy oglądalność spada. W drugiej edycji jesienią par i odcinków powinno być więcej, o ile taka powstanie.
Awatar
przyjaciel strony
18-01-2014 11:58

Prędzej jesienią pojawi się 5. edycja GTD, a dopiero wiosną 2015 ewentualna 15. edycja TZG
Udostępnij ten temat