Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Awatar
ekipa moderatorska
04-02-2014 12:13

Andrzej Grabowski ma być czwartym jurorem. Plotek.pl podaje listę 10 uczestników i twierdzą, ze uczestników będzie 12. A to oznacza 10, lub 11 odcinków. Pewnie będzie 10
http://www.plotek...iazd_.html
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2014 14:44

Nie wiedziałem, że on ma jakieś pojęcie o tańcu, na tyle aby być jurorem w takim programie.
icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
04-02-2014 14:56

A co to ma do rzeczy. Trzeba być znanym i umieć się ciekawie wypowiadać.
wkręcam się
04-02-2014 15:26

Lista plotka nie jest prawdziwa, bo Mariusz Czerkawski odmówił udziału - jest wywiad z nim na wielu stronach. Za to brakuje tam Piotra Świerczewskiego. Jeśli ma być 12 gwiazd to odcinków będzie pewnie 10-12. Zależy, czy Polsat chce w 1 odcinku kogoś wyrzucić i czy zrobi w finale po 3, a nie 2 pary.
A Grabowski kompletnie nie pasuje mi do jury.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2014 15:58

Staszek napisał(a):

A co to ma do rzeczy. Trzeba być znanym i umieć się ciekawie wypowiadać.

Chyba jednak coś ma, bo trzeba też się znać na tym, aby móc się w jakikolwiek wypowiedzieć, a słowa typu Bardzo mi się podobało, Zgadzam się z poprzednikami, Mogło być lepiej itd. nie wystarczą.
icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
04-02-2014 20:26

Zgadzam się ze Staszkiem...czy Zbigniew Wodecki, który zasiadał w jury na TVN-ie, albo Jolanta Fraszyńska znal się na tańcu?? Pragnę zauważyć, że póki co, są to na razie plotki. Nie wiadomo czy Grabowski zasiądzie w jury...to samo tyczy się uczestników. Poczekajmy na oficjalny komunikat stacji. icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
04-02-2014 21:45

A Joanna Liszowska. Jest jurorem w Got to Dance. A to aktorka i piosenkarka. W jednej z edycji Tańca z Gwiazdami zajęła 5 miejsce. Co w żaden sposób nie robi z niej ekspertki w tej dziedzinie.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2014 21:52

W sumie to widocznie taka jest już formuła takich programów. W amerykańskim So You Think You Can Dance? czwartym jurorem też zawsze był jakiś gość celebryta lub gwiazda.
icon_smileicon_wink
Udostępnij ten temat