Awatar
piszę coraz więcej
09-04-2014 16:53

Może powiedzą dopiero (jak sukces) w głównym wydaniu Wydarzeń
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
09-04-2014 17:14

Nie wydaje mi się....zgadzam się z MN: gdyby była duża oglądalność, to Polsat od razu by się pochwalił, a tak milczą....może oglądalność była na takim samym poziomie co premierowe odcinki Top Chef? Po 3 odcinkach na WM się tego dowiemy....ale trochę szkoda, bo to naprawdę niezły program jest, wykonany na światowym poziomie...
Awatar
ważna osoba
09-04-2014 18:35

Program przypadł mi do gustu, jestem ciekawy jaka była oglądalność 1-szego odcinka "Hell's kitchen. Piekielna kuchnia". Pan Amaro świetnie się spisuje w tej roli.
Awatar
ważna osoba
09-04-2014 20:13

Ostatnio ciężko jest się dowiedzieć o jakichkolwiek wynikach oglądalności poza oglądalnością weekendowych show i tygodniowego zestawienia 20 najlepszych programów.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-04-2014 15:03

Polsat zawsze się chwali, gdy oglądalność jest dobra i to nie tylko w przypadku weekendowych show. W przypadku "Top Chefa" w zeszłej edycji zawsze chwalili się, gdy oglądalność była w pobliżu 2 mln. Tym razem się nie chwalą, bo "Top Chef" do 2 mln się jakoś zbliżyć nie może. Pewnie "Hell's kitchen" też zanotował poniżej 2 mln.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
11-04-2014 01:11

Są już znane wyniki oglądalności "Hell's Kitchen": ponad 1,7 mln widzów oglądało we wtorek premierowy odcinek reality show. Udziały wyniosły 10,63%, a w grupie komercyjnej 15,98%.

Słabo jak na razie icon_confused ...liczyłem na więcej, no ale cóż....może w kolejnych odcinkach widownia podskoczy.

http://www.wirtua...arnym-show
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-04-2014 01:15

Trudne pasmo, nie ma co ukrywać. W komercyjnej wyniki zadowalające. No cóż, spodziewałem się wyniku poniżej 2 mln, po tym jak Polsat się nie chwalił.
Awatar
ekipa moderatorska
11-04-2014 20:17

Jak na to pasmo, to wyniki niezłe. Tak naprawdę to jest pierwszy duży program rozrywkowy, który bezpośrednio konkuruje z M jak Miłość.
Udostępnij ten temat