Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-04-2014 12:56

Wyniki po trzech odcinkach: press.pl/newsy/te...w-Polsacie.

1,7 mln widzów - 16,6% w grupie 16-49.
Awatar
ekipa moderatorska
24-04-2014 18:57

Udziały procentowe bardzo dobre. Wyraźnie poprawiają udziały w tym paśmie. Które jest chyba najtrudniejsze w tygodniu: z M jak Miłość jeszcze nikt nie wygrał. Oglądalność trzech odcinków bardzo stabilna. Jeśli się utrzyma to spokojnie będą kolejne edycje. Ale trzeba wziąć poprawkę na to, ze program późno się zaczął i skończy dopiero w czerwcu, gdy jest długo widno i liczba widzów przez telewizorami spada.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-05-2014 16:15

"Hell's kitchen. Piekielna kuchnia" ma bardzo stabilną widownię około 1,7 mln widzów i świetnie - jak na to pasmo - wyniki w grupie 16-49, w której ustępuje tylko TVP2, emitującej hitowe seriale. Polsat ma 17,13% udziałów w grupie komercyjnej.

A więc raczej jesienią zobaczymy II edycję.

http://www.wirtua...tvp2-i-tvn
Awatar
ekipa moderatorska
02-05-2014 17:39

Wyraźnie oprawiaj udziały względem ubiegłego roku. Ja mam nadzieję, że zamiast od września zaczną w listopadzie, przez zimę gdy nie ma konkurencji.

Krótki filmik z amerykańskiej edycji. Jakby ktoś myślał, że akcja Amaro z żoną to był Polski pomysł.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
04-05-2014 23:10

Będzie II edycja programu "Hell's Kitchen"! Jak donosi WM program. który radzi sobie nie najgorzej jeśli chodzi o oglądalność, w tak trudnym paśmie, cieszy się również zainteresowaniem sponsorów. Nowy sezon już jesienią br.

http://www.wirtua...-s-kitchen
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-05-2014 14:05

"Hell's kitchen" pozytywnie zaskakuje. Program znowu miał lepsze wyniki w 16-49 niż "Taniec z gwiazdami", "Tylko muzyka" itp. - 1 114 652 widzów (18,00% udziałów). Jak widać, program ma bardzo wierną widownię. Oczywiście, był ten mały wzrost, gdy był mocno reklamowany odcinek z karetką, ale wyniki w ogóle są bardzo dobre.

Dane: media2.pl/badania...op-20.html.
Awatar
ekipa moderatorska
19-05-2014 16:33

A ten odcinek rywalizował z meczem Polska - Niemcy. Pasmo było strasznie trudne.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
10-06-2014 22:21

Łukasz Kawaller wygrał finał pierwszej edycji programu "Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia". Finał moim zdaniem był ciekawy, szczególnie akcja, jak Paulina wkurzyła Sylwię, ale potem wszystko się wyjaśniło i Paulina wyszła. Łukasz i Sylwia szli łeb w łeb, więc chyba dlatego ten finał był tak ciekawy. Konkurencja "Odgadywanie w ciemno" najlepsza icon_lol

Niestety w momencie ogłaszania werdyktu jak nic zabrakło mi otwierania drzwi na górnym balkonie, jak u szefa Ramsaya w Hell's Kitchen. To było bardzo emocjonujące i przede wszystkim to dawało emocje do samego końca. A tak Amaro powiedział co miał powiedzieć, Łukasz wygrał bla bla bla i już koniec programu. Szkoda. Tak czy siak, podobał mnie się bardzo ten finał, jak i cały program, oby druga edycja była jeszcze ciekawsza icon_smile
Udostępnij ten temat