Awatar
ekipa moderatorska
27-10-2014 17:40

Wiadomo coś o oglądalności drugiej serii? Program nie łapie się do czołowej 20 w poszczególnych tygodniach, co nie jest zaskoczeniem. Ale też nie widziałem żądnych informacji ze strony Polsatu. Więc nie wiem czy jest kiepsko i to ostatnia seria. Czy też jest podobnie, jak poprzednio i program zostanie przedłużony.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-10-2014 17:47

Na razie castingów nie ogłoszono, więc nie wiadomo. Właściwie to na razie pewne są kontynuacje "Top Chefa" i "Przyjaciółek" - w tym wypadku Magda Stużyńska w jednym z wywiadów już zdradziła, że zdjęcia ruszają w grudniu.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
17-02-2015 10:03

W Telewizji Polsat emitowany jest już zwiastun 3 edycji programu. W tym sezonie, oprócz uczestników zobaczymy gwiazdy w niecodziennej roli - staną się członkami drużyny niebieskich i czerwonych. Wśród gwiazd, które zawitają do Piekielnej Kuchni będą: Zygmunt Chajzer, Rafał Cieszyński, Bilguun Ariunbaatar, Kasia Kwiatkowska.

Pot, łzy, ogień i prawdziwe emocje. Zapowiada się naprawdę gorąca edycja! icon_wink
A wśród uczestników będzie znana twarz: Daniel Hucik - uczestnik II edycji programu "MasterChef" emitowanego na TVN-ie.

Zwiastun: https://www.faceb...mp;theater
Awatar
ekipa moderatorska
17-02-2015 11:56

Piekielna Kuchnia to dla mnie najlepszy program rozrywkowy w Polsacie. Widać, że nie spoczywają na laurach i cały czas coś zmieniają.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
17-02-2015 15:08

Dodam, że nowością będzie program "HK - Tajmniczy składnik", który trwać będzie pół godziny. Premiera 10 marca, zaraz po głównym programie Hell's Kitchen. icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-02-2015 15:14

A co to może być icon_smile? Jakaś dogrywka icon_wink? Bo tajemniczy składnik to mi się kojarzy właśnie z "Top Chefem" i innymi programami, gdzie uczestnicy dostają zamknięty kosz, a tam znajduje się tajemniczy składnik dania icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
17-02-2015 15:16

To będzie pięciominutowy program. Pewnie jednego ze sponsorów programu. W pliku z ramówką są dokładne godziny emisji.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
17-02-2015 15:22

@Staszek, rzeczywiście masz rację. Ĺšle spojrzałem. icon_wink I pewnie tak jak mówisz, zapewne będzie to program sponsorski. icon_smile
Udostępnij ten temat