Awatar
ekipa moderatorska
17-03-2016 15:10

Polska edycja jest wierną kopią amerykańskiej. Pojawiają się te same zadania i wątki. Tylko w innej kolejności. Tam było tak samo.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-03-2016 16:36

Były kiedyś wywiady z Basiurą który twierdził że on robi "to po swojemu "
Awatar
ekipa moderatorska
17-03-2016 16:42

Decyduje o Menu, pewnie ma wpływ na to kto w danym odcinku odpada - chodź nie wierzę że ma w tym wolną rękę. Ale różne, zadania i zagrywki to wszystko jest z USA. Słynny moty w nową uczestniczką która okazała się jego żoną to jeden z przykładów.
jestem zawsze
17-03-2016 17:52

Szkoda, że Polsat to zepsuł i nie realizuje tego programu na poziomie z Ramsayem. Tam faktycznie były emocje i oglądało się z ciekawością, a tu wszystko jest sztuczne.
Awatar
ekipa moderatorska
17-03-2016 18:48

Są rzeczy jakie mogą jeszcze wprowadzić. Ramsay np przeprowadzał u siebie w gabinecie rozmowy po kolei z każdym z uczestników w zamian za nominacje.
jestem zawsze
17-03-2016 20:35

Ale tu i tak nie ma tego klimatu i emocji...
Awatar
ekipa moderatorska
17-03-2016 21:25

Z Amaro jest taki problem, że on jest w Top Chefie kulturalny i normalny. A w tym programie wydziera się i wszystkich opieprza. To nie jest realistyczne.
Awatar
stały bywalec
18-03-2016 07:28

Jest realistyczny Amaro w Top Chef ma doczynienia z profesionalistami dbającymi o kazde detale, znajacy wiele smaków i dań przy tym programie trudno o jakieś nerwy . Jesli chodzi o Hell's Kitchen to przeważnie sa to amatorzy, albo kucharze którzy myśleli ze wszystko juz potrafią, w sumie nie dziwie się Amaro, ze wydziera się na niektórych bo niektórzy uczestnicy przechodza samych siebie np. Nie potrafią usmazyc fileta, czy grzeją pusty piekarnik icon_green, mi samemu puściły by nerwy.
Udostępnij ten temat