Awatar
bardzo ważna osoba
18-03-2016 16:32

To prawda że większość występujących w HK to bloger lub blogerka ale to nie znaczy żeby amaro wyrzucał jedzenie bo mu się listek lub ozdoba nie podoba.

Moim zdanie program na sile robiony na styl amerykański
Awatar
stały bywalec
18-03-2016 17:11

No to, że Amaro wyrzuca jedzenie to jest chore według mnie, zwłaszcza, że potem połowa ludzi malupuje takie osoby i tona jedzenia leży w kuble.
Awatar
bardzo ważna osoba
19-03-2016 05:47

Racja. Ale niestety nie tylko w hk tak się dzieje. Na przykład w barach szybkiej obsługi jedzenie które w ciągu 10 min "nie znajdzie właściciela " ląduje w koszu.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
03-05-2016 22:10

Szef Amaro odchodzi z szefowania Hell's Kitchen, trochę niespodziewana decyzja, ale stało się icon_wink Teraz pojawia się pytanie, kto mógłby zastąpić Amaro i jego gwiazdki Michelin icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
03-05-2016 22:11

W Finale 5 edycji Wojciech Modest Amaro powiedział, ze była to dla niego ostatnia edycja. Nie zdradził kto zastąpi go w role szefa w szóstej edycji jesienią.

Szykuje sią odświeżenie formuły programu, bardzo potrzebne. Pytanie czy jest ktoś, kto będzie w stanie uciągnąć swoją osoba ten program. Bo jak się nie sprawdzi, to kolejna edycja może być ostatnią.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-05-2016 22:23

Szok i niedowierzanie icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
03-05-2016 22:28

Wojciech Modest Amaro odchodzi....normalnie szok icon_redface

Mam podobne myśli co Staszek. Jeśli w 6 edycji będzie to osoba, która sprawi, że jakość tego programu spadnie, możemy być pewni, że czekać nas będzie ostatnia edycja HK. icon_cry

Nie wiem czy uczestnicy z tak wielkim zapałem będą teraz chętnie brać udział w castingach.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-05-2016 22:30

Ciekawe, czy z Top Chef też odejdzie?

Może Robert Sowa zostanie nowym prowadzącym?
Udostępnij ten temat