Disco Polo Music

Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-05-2014 13:12

Ta sobie patrzę na ten kanał i widać, że postawili na nowe teledyski - klasyki nie dostrzegam na razie. Widziałem za to "Czarne oczy" Iwana i Delfina icon_lol. No może to i klasyka icon_lol.

Jedną z gwiazd kanału jest Michał Puzio, prowadzący "Wstawaj gramy" w Polsacie. W Disco Polo Music prowadzi "W rytmie disco polo music".

Co dziwne - jak na Polsat - stacja od razu ma stronę internetową: http://www.discop...index.html.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-05-2014 13:50

Ale logotypu u dołu strony już nie dodali.
icon_wink

Ĺťadnych zdjęć czy filmów z kanału w akcji również nie ma.
icon_winkicon_confused

POWER TV na forum SATKuriera:
Coś oprawa graficzna i kolorystyka DPM zbyt mocno przypominają oprawę Power TV.
Trzeba pisać pozew :read: lol2

icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-05-2014 14:23



i.cubeupload.com/FJMJjo.png


i.cubeupload.com/XYtZbY.png


i.cubeupload.com/6kj1TW.png


i.cubeupload.com/AojnNl.png


i.cubeupload.com/LeYEc2.png


i.cubeupload.com/SZQ2D1.png


i.cubeupload.com/mXvzqL.png


i.cubeupload.com/ptpkly.png


i.cubeupload.com/dth99O.png


i.cubeupload.com/gryy3r.png


i.cubeupload.com/OsDFlb.png
Awatar
przyjaciel strony
01-05-2014 14:57

Ależ dziadowska oprawa , jak z gry komputerowej - rzeczywiście kolorystycznie b.przypomina POWER TV
Awatar
bardzo ważna osoba
01-05-2014 15:02

Takie to przesłodzone, a te belki z tytułami utworów - porażka. Ale czego w końcu można było się po tym spodziewać. Ciekawe czy P-Music również taki słaby będzie.
icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-05-2014 16:50

Ale to jest taka konwencja - to ma być takie kiczowate, przesłodzone itp. Moim zdaniem Polsat się przyłożył jednak do tego kanału. To nie są tylko zapętlone teledyski, ale rzeczywiście przemyślane pasma, dodatkowo programy z wywiadami, czy programy z prezenterami.
Awatar
jestem zawsze
01-05-2014 16:53

Jest strona www 1dpm

http://www.discop...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-05-2014 17:13

Nie wiem czy mi się wydaje, ale jingle zaśpiewał Marcin Meller. Za długo nie oglądałem tego kanału, bo masochistą nie jestem, ale takie odniosłem wrażenie.
Udostępnij ten temat