Disco Polo Music

Awatar
bardzo ważna osoba
01-05-2014 17:19

MN napisał(a):

Ale to jest taka konwencja - to ma być takie kiczowate, przesłodzone itp. Moim zdaniem Polsat się przyłożył jednak do tego kanału. To nie są tylko zapętlone teledyski, ale rzeczywiście przemyślane pasma, dodatkowo programy z wywiadami, czy programy z prezenterami.

Może i racja, ale te belki z tytułami utworów mogliby zrobić lepsze, a nie takie typowo paintowe.
icon_smileicon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-05-2014 00:21

Z ciekawostek, to okazuje się, że w Disco Polo Music, poza powtórkami "Imperium disco polo" z Polsat Play, są też nowe odcinki, specjalnie produkowane dla Disco Polo Music. Trwają nie pół godziny, ale godzinę i mają formę listy przebojów. Tak też się nazywa ten program - "Imperium disco polo - lista przebojów".
Awatar
piszę coraz więcej
05-05-2014 14:58


Zwiastun nr.1.

I zwiastun nr.6. Podobne?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-05-2014 01:04

Disco Polo Music, mimo obecności tylko w Cyfrowym Polsacie, jest na razie trzecim kanałem muzycznym w Polsce pod względem oglądalności Wyprzedzają go tylko naziemne Eska TV i Polo TV. Od dzisiaj Disco Polo Music będzie dostępny też w nc+, a od 20 maja w Toya.

wirtualnemedia.pl...tys-widzow

Tym, którzy przewidywali klapę, mogę zadedykować poniższy obrazek icon_lol.

www.tvpolsat.info/images/zatkalo.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
09-05-2014 02:02

[justify]Z jednej strony wyniki zaskakują, a z drugiej to potwierdza, że nasze społeczeństwo słabo zna się na muzyce i wybiera to coś. Już nawet chyba wyjący pop byłby dziełem w porównaniu do disco polo. Dla mnie, i pewnie dla paru innych osób, disco polo nie jest muzyką do słuchania na co dzień. To jest moje zdanie. Oczywiście wyjątkami mogą być wesele czy sylwester, choć teraz i tak w niewielkim stopniu ono występuje. Ciekawe jak się będzie prezentowało P-Music oraz ten kanał po miesiącu nadawania, kiedy to zasięg będzie znacznie większy.[/justify]
jestem zawsze
09-05-2014 08:07

MN napisał(a):
Tym, którzy przewidywali klapę, mogę zadedykować poniższy obrazek icon_lol.

www.tvpolsat.info/images/zatkalo.jpg


Nie ma co się podniecać w pierwszych tygodniach działania tego kanału. Z biegiem czasu wszystko się może odwrócić.
Nawiasem mówiąc, w mojej rodzinie muzyka disco polo jest jedną z ulubionych i owszem obserwują, patrzą i komentują ten kanał. Przyznam że jakoś wolą wracać do Tv Disco i Polo TV. Na pytanie jakie zadałem szwagierce czy lepsze widowisko jest na disco polo music niż na polo tv odpowiedziała mi "Szału nie ma, dupy nie urywa!"
Tak że w przyszłym czasie może być tak że ten obrazek ze Smoleniem możesz przesłać do siebie.
oficjalny przedstawiciel
09-05-2014 10:28

Po 8 dniach maja wynik trzeciego do tej pory 4FUN to 11.643, Disco Polo Music ma 12.226
Gdy porównamy zasięgi do wczoraj to przepaść, 4FUN ma ponad 60% zasięgu technicznego a DPM był tylko w CP icon_smile Mocno traci także POLO TV, od kilku dni mają amr dzienny poniżej 30.000 a wcześniej im się to nie przytrafiało.... ale pożyjemy zobaczymy icon_smile Jest coś takiego jak efekt nowości, najlepszym przykładem na to jest KINO POLSKA MUZYKA która po wejściu do CP i nc+ bardzo mocno zyskała, przez dwa miesiące dostałem od nich mocno po tyłku. I nagle co? Wszystko wróciło do normy, ja im daję po tyłku ze znacznie mniejszym zasięgiem. Tak więc trzeba poczekać z osądami. Tym bardziej, że nc+ DPM da znacznie mniej niż CP, tam są inni ludzie po prostu. Wyniki POLO w nc+ są ogromnie gorsze niż wyniki POLO w CP icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-05-2014 14:25

Moim zdaniem tak strasznie im nie spadnie. Tym bardziej, że Polsat na pewno już rozmawia z kolejnymi kablówkami, a być może też wstawi ten kanał na swoje MUX-y lokalne. Dodatkowo w samym CP, widząc, że to jest spora grupa potencjalnych odbiorców, dodali ten kanał do pakietu Darmowego HD, w którym w większości są jednak kanał naziemne.

I też pamiętajmy, że skutecznie ograniczają swojemu dziecku konkurencję na własnej platformie nie dopuszczając na listę wielu innych kanałów muzycznych, w tym grających też disco polo icon_wink.
Udostępnij ten temat