Disco Polo Music

Awatar
bardzo ważna osoba
09-05-2014 21:17

Nie wszyscy Polacy nie lubią tego "gatunku". Skoro jest taka oglądalność choćby POLO TV, to jednak ktoś tego słucha i to lubi.
icon_wink
Awatar
ważna osoba
09-05-2014 23:46

@Emil, jak w DVB-T nie ma alternatywy jak tylko Polo TV i Eska TV, to co zrobisz.
Awatar
jestem zawsze
11-05-2014 09:58

Nieżle Ale mogli dac nazwę 1pol1dpm
Awatar
piszę coraz więcej
11-05-2014 12:40

Dla mnie nazwa ta jest za długa:
Polsat Disco Polo Music
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-05-2014 18:16

Nazwa jest celowo taka - mówi wszystko od razu. Widz od razu wie, co jest na tym kanale emitowane - muzyka disco polo. Jakieś kombinacje typu Polsat Disco czy Polsat Polo czy inne nie mówiłyby widzowi wprost, czego ma się spodziewać. A inne byłyby z kolei za długie. Polsat Disco Polo Music - nie to za długie. Zresztą, jak widać, w przypadku kanałów muzycznych, Polsat nie wstawia swojej marki do nazw. Akurat w przypadku kanałów muzycznych, to kto jest nadawcą, nie jest dla widza aż tak istotne.

A tak, to widz łatwo zapamięta nazwę Disco Polo Music i nie połamie sobie na niej języka icon_wink.

Gorzej jest z P-Music, bo ta nazwa nic nie mówi - wiemy, że to ma być kanał popowy, ale nazwa jakoś wprost tego nie mówi, bo P może oznaczać wszystko. Także nazwa Disco Polo Music idealna według mnie, P-Music gorzej.
Awatar
stały bywalec
15-05-2014 15:53

Ale mi się nie podobają paski z artystą i nazwą piosenki 1dpm
Awatar
redaktor tvpolsat.info
21-05-2014 16:46

Dziś zauważyłem, że ograniczenie wiekowe zostało zmniejszone icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
27-05-2014 09:53

Press podał, że pierwszy kanał muzyczny Polsatu - Disco Polo Music w dniach 1-21 maja miał 0,18 proc. udziału w rynku.
icon_smile
Udostępnij ten temat