Polsat News 2 - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-03-2014 19:01

To akurat potwierdziła redakcja programu na Facebooku.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-03-2014 15:41

Presserwis napisał dzisiaj dość odkrywczą rzecz, że "debiut Polsat News Plus się opóźnia" icon_wink. Niestety, nie abonuję tegoż newslettera, więc nie wiem, co tam dokładnie napisano icon_wink: http://presserwis...-News-Plus.
bardzo ważna osoba
28-03-2014 16:21

Na pewno opóźnienie jest związane z budową studia. Może tak sobie myśląc może to nowe studio otrzyma pnhd a obecne studio otrzyma 1polnewPLUS.
Awatar
ważna osoba
28-03-2014 16:44

To może być dość sensowne wytłumaczenie, bo kiedyś Beata Cholewińska stwierdziła, że czekają teraz na nowe studiopnhd
bardzo ważna osoba
28-03-2014 17:12

Nie zdziwię się jak "nowe" studio pojawi się na 6 urodziny 1polnew. Ale to tylko gdybanie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-03-2014 19:00

To ja już prędzej obstawiałbym start PN+ w dniu 6 urodzin PN jako taki bonus icon_wink A w nowe studio PN po prostu nie wierzę.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-03-2014 19:08

Też jakoś mam małą wiarę w tym temacie icon_wink. Oby nie skończyło się na tym, że Polsat News Plus będzie z newsroomu icon_wink. Chociaż z drugiej strony - emisja z newsroomu ma ten klimat - tylko oczywiście nie na zasadzie statycznej kamery jak teraz icon_wink. Jak widać newsroom, to widać, że ta telewizja żyje. Widać każde zmieszanie, coś się dzieje - to ludzie zaczynają biegać pomiędzy biurkami. Lubię to powiem szczerze.

A jak się tak zamkną w tym studiu, to nie czuć tego wcale, więc dobrze, że w Polsat News od czasu do czasu serwisy są z newsroomu - zwłaszcza ten o 16:30 icon_smile.
Awatar
ważna osoba
28-03-2014 19:36

To wszystko bardzo dziwnie wygląda, MN postaraj się jakoś zdobyć jakieś informacje cokolwiek na tematy startu 1polnew Plusicon_question
Udostępnij ten temat