Muzo.tv

Awatar
bardzo ważna osoba
25-07-2014 17:45

Oni nie są normalni icon_arrow https://www.faceb...2663747661 icon_greenicon_lol
Awatar
ważna osoba
25-07-2014 17:51

Ciekawe czy ten filmik na fb muzo tv o tytule "Startujemy „ to może znak że nie długo start icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-07-2014 18:00

Oby tak było, bo już zaczynają trochę przesadzać nie mówiąc kiedy on nastąpi.
icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-07-2014 18:06

Mam wrażenie, że redakcja świetnie się bawi, tylko efektów brak. Jakoś Disco Polo Music ze skromniejszą redakcją dało się szybko uruchomić, a tutaj jakieś "jaja se robią" icon_wink.
Awatar
ważna osoba
25-07-2014 18:23

Oby efekty były w następnym tygodniu icon_smile.
Awatar
ekipa moderatorska
25-07-2014 18:31

Trochę za dużo testują jak na kanał muzyczny. Ludzi nie obchodzi jakieś gadanie czy wywiady z gwiazdami. Chcą tylko teledyski. A jak chcą prezenterów to w zupełności wystarczy sam telebim w tle. Więcej zamieszania niż w kanałach informacyjnych. Bardzo ciekawe jak będzie się prezentowało pod względem muzycznym. Oby to nie była ciągła współczesna papa. Marzy mi się coś względem niemieckiej Vivy z lat 90-tych czyli dużo Dence-u
Awatar
bardzo ważna osoba
25-07-2014 18:35

MN napisał(a):

Mam wrażenie, że redakcja świetnie się bawi, tylko efektów brak. Jakoś Disco Polo Music ze skromniejszą redakcją dało się szybko uruchomić, a tutaj jakieś "jaja se robią" icon_wink.

A Disco Polo Music ma w ogóle jakąś redakcję, poza panią Szef?
icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-07-2014 19:18

Faktycznie, może ten filmik jest ciekawy i śmieszny, no ale to co mówią Michał i Emil - to jest już przesada icon_wink Już wiadomo, że nie wystartuje jak zapowiadał Bisior na :top w połowie wakacji, tylko później - jak długo to jeszcze potrwa tego nie wiem, ale obawiam się, że jeszcze to się przeciągnie icon_redface
Udostępnij ten temat