Muzo.tv

Awatar
ekipa moderatorska
15-08-2014 21:29

A we wrześniu kolejny pretekst znajdą aby nie wystartować jeszcze. Co oni tak się guzdrają. 1dpm szybko wystartował od uzyskania koncesji. A tutaj to se jaja robią.
Awatar
piszę coraz więcej
15-08-2014 21:45

Skończy się sierpień, a zacznie wrzesień i wtedy zobaczymy, czy naprawdę chcą teraz zapowiedzi, bo do końca sierpnia to trochę się powinno uzbierać! Wszyscy się już niecierpliwią. Myślę, że to, co napisałem powyżej może być prawdą. Zobaczymy.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-08-2014 23:02

MN napisał(a):

Oni czekają, ale na wrzesień, a nie na zapowiedzi icon_wink.

Polsat i te jego dotrzymywanie słowa.
Awatar
jestem zawsze
16-08-2014 06:51

lepiej póżno niż wcale a kiedy ma ruszyć kanał?
Awatar
piszę coraz więcej
16-08-2014 08:43

Kolejny z postów:
prawdę pisząc to od tego podgrzewania atmosfery wygotowała mi się już woda ... kartofle się zwęgliły a garnek spalił ... zdając sobie sprawę, że nie stać mnie na większe straty i poświęcenia tracę zainteresowanie projektem pt Muzo.tv ...
cześć Jego pamięci

A pan Bisiorek na to:
Znamy się nie od dziś i nie od dziś cenię błyskotliwą celność Twoich spostrzeżeń . Kupię Ci nowy garnek już w przyszłym tygodniu i wody też doleje.

Czyżby w przyszłym tygodniu była podana data startu?
Już czekamy, czekamy i nie możemy się doczekać.
Edytowane przez kacper2101 dnia 16-08-2014 08:50
Awatar
bardzo ważna osoba
16-08-2014 09:21

Jasne. Taką gadkę, to oni mogą cały czas.
icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-08-2014 11:18

WojtekCP napisał(a):

Ciekawe czy na prawdę będzie wybór teledysków przez widzów a nie tak jak u konkurencji, ustalona z góry playlista. No właśnie ciekawe jaka to będzie playlista. Oby to nie był sam rock bo na facebooku prezentują tylko rock.

a ja właśnie liczę, że będzie tylko rock, a nie jakiś tam plastikowy POP, lub nie daj Boże disko z pola icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-08-2014 12:19

AG napisał(a):

WojtekCP napisał(a):

Ciekawe czy na prawdę będzie wybór teledysków przez widzów a nie tak jak u konkurencji, ustalona z góry playlista. No właśnie ciekawe jaka to będzie playlista. Oby to nie był sam rock bo na facebooku prezentują tylko rock.

a ja właśnie liczę, że będzie tylko rock, a nie jakiś tam plastikowy POP, lub nie daj Boże disko z pola icon_wink

Przecież już było mówione, że na tym kanale nie będzie pseudomuzyki zwanej dalej disco polo.
icon_wink
Udostępnij ten temat