Muzo.tv

Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-07-2014 19:23

Emil napisał(a):

MN napisał(a):

Mam wrażenie, że redakcja świetnie się bawi, tylko efektów brak. Jakoś Disco Polo Music ze skromniejszą redakcją dało się szybko uruchomić, a tutaj jakieś "jaja se robią" icon_wink.

A Disco Polo Music ma w ogóle jakąś redakcję, poza panią Szef?
icon_smile


Tak jest Szef icon_lol

Monika Wojdyga-Makowska

Szef kanału
mwojdyga@polsat.com.pl

Magdalena Skibicka
mskibicka@polsat.com.pl

W sumie 2 osoby i kanał jakoś działa icon_wink.

http://www.discop...index.html
Awatar
bardzo ważna osoba
25-07-2014 19:50

To naprawdę dużo icon_green Pewnie jeszcze inni pracownicy podsyłają im kartki z tytułami piosenek, które chcą usłyszeć i wszystko działa icon_lol
Awatar
ekipa moderatorska
25-07-2014 22:14

WojtekCP napisał(a):

Trochę za dużo testują jak na kanał muzyczny. Ludzi nie obchodzi jakieś gadanie czy wywiady z gwiazdami. Chcą tylko teledyski. A jak chcą prezenterów to w zupełności wystarczy sam telebim w tle. Więcej zamieszania niż w kanałach informacyjnych.


Tez nie rozumiem po co oni testują tyle programów. Ludzie chcą teledyski. A jak jakiś facet będzie co chwile coś gadał na antenie to zmieniał kanał na ten gdzie leci muzyka.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-07-2014 17:09

No niestety, też czuję, że lekko przekombinowali z tym kanałem. Jeden program z prezenterem starczyłby całkowicie.
Awatar
stały bywalec
26-07-2014 19:02

Jak zauważyłem to 1pol do każdego projektu tak długo się szykuję . Kanał POLSAT NEWS + też był planowany od ponad roku tak mówiła szefowa kanału dla prasy . Jak na POLSAT SPORT WEEKEND trzeba tak długo czekać to ile na POLSAT FILM 2 , MUZO.TV oj ten POLSAT icon_cry icon_cry
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-07-2014 21:19

Na profilu facebookowym jest kolejny materiał filmowy - tym razem ... ze sesji zdjęciowej icon_green https://www.faceb...om/MUZO.TV
Awatar
ekipa moderatorska
28-07-2014 21:32

Zaraz się okaże że ten kanał tylko na facebooku będzie icon_lol
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-07-2014 21:36

Szczerze, zaczynam wątpić czy Muzo.tv wystartuje w wakacje icon_redface Nie wykluczam, opcji, o której mówił kiedyś Staszek, że może wystartować dopiero we wrześniu icon_redface
Udostępnij ten temat