Seriale paradokumentalne TV4Seriale paradokumentalne TV4Seriale paradokumentalne TV4Seriale paradokumentalne TV4

Seriale paradokumentalne TV4

Awatar
wkręcam się
04-03-2016 18:11

ciekawe czy pokazywanie seriali paradokumentalnych przyciągnie większa widownie z czasem owe seriale mogą się znudzić po roku lub dwóch icon_razz.gif
Awatar
ekipa moderatorska
04-03-2016 20:00

TV4 miało w lutym 232 195 średnio widzów. Policjanci i Policjantki mają osiem razy więcej widzów niż średnia stacji.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-08-2016 14:07

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" będzie mieć powtórki po 23:00 w Czwórce (odcinek wstecz względem premiery danego dnia).
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-08-2016 12:29

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" to jest jeden chyba z najlepiej realizowanych paradokumentów. Bardzo to przywozicie wygląda.

Serial jest 16+, bo przekleństwa nie są wypikiwane icon_wink.

Gdyby tak wszystkie paradokumenty wyglądały, to byłoby dobrze.

Dwa pierwsze odcinki są już w IPLI i Cyfrowy Polsat GO.
Awatar
jestem zawsze
25-08-2016 13:27

Wiadomo kiedy będzie 3 odcinek serialu Sprawiedliwi - wydział kryminalny w aplikacji Cyfrowy Polsat GO?
Awatar
jestem zawsze
29-08-2016 22:31

Ile odcinków liczą seriale Sprawiedliwi - wydział kryminalny i nowy sezon Policjantki I policjanci?
Awatar
bardzo ważna osoba
25-02-2017 06:25

Jak tak oglądam Sprawiedliwi. Wydział kryminalny, to bardziej mi to przypomina zwykły serial kryminalny, niż jakiś tani paradokument.

Jak dla mnie produkcja całkiem udana. I ma coś magicznego w swoim timingu. Oglądam jeden odcinek, to będąc w połowie czy 3/4 mam wrażenie, że to koniec, a tu jest jeszcze trochę do końca. Duży plus za 16+. Kilka szczegółów mogliby dopracować. Gościły osoby z paradokumentów Polsatu, ale także bardziej znane twarze. Do tego ciągłość historii bohaterów, a nie że co odcinek wszystko się wymazuje. Trochę za mało jest insp. Kubisa. Co do niego, to właśnie mnie zastanawia czemu on się pojawia w mundurze, a reszta niższym stopniem w cywilu. Ale mniejsza.

Tak btw. Dlaczego na końcu pojawia się ident Polsatu? Skoro to jest serial (dla) Czwórki.

Natomiast będzie 2. seria! Od 8 marca icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
25-02-2017 10:21

Czwórka jest własnością Polsatu, więc ich programy są robione dla Polsatu.
Udostępnij ten temat