Kanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBoxKanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBoxKanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBoxKanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBox

Kanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBox

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-12-2012 21:59

Czyli jak jest płatny to nie załaduje się materiał filmowy ? icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
22-12-2012 22:03

Nie wiem jak jest w wersji FilmBox Live dla odtwarzaczy Blu-ray Disc. Przynajmniej zawsze tak jest, że jak coś jest płatne i nie ma się tego wykupionego, to pojawia się komunikat o braku dostępu do danego materiału lub z zachętą do kupna.
smile1
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-12-2012 22:11

A czy jest możliwość zakupienia dostępu przez wysłanie smsa ? icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
22-12-2012 23:09

Sprawdź tutaj.
smile1
Awatar
bardzo ważna osoba
28-12-2012 13:58

No i FightBox HD wkracza do Polski. Od 1 stycznia 2013 roku kanał będzie dostępny w sieci kablowej Multimedia Polska. Ciekawe dlaczego DocuBox i FashionBox jeszcze nikt oprócz ipla się nie zainteresował.

Poza tym darmowe okienko na stronie FilmBox Live nadal działa.
Awatar
stały bywalec
28-12-2012 14:04

Jestem ciekaw czy ten kanał dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu, w końcu jest wersja SD, ten kanał nie jest warty uwagi, więc wersja HD w mojej ocenie jest zbędna, warto byłoby dołączyć inne kanały warte uwagi które są w SD np. Travel Channel HDicon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
28-12-2012 14:11

Obecność FightBox w Cyfrowym Polsacie nie musi wcale oznaczać, że FightBox HD dołączy do oferty platformy. Może CYFRA+ dołączyłaby FightBox HD. W ostatnim czasie w materiałach reklamowych pojawiło się logo tego kanału zamiast wersji SD.
smile1
Edytowane przez Jacek dnia 28-12-2012 17:10
bardzo ważna osoba
28-12-2012 14:47

Równie dobrze mogliby dodać Mango HD. Wartość obu kanałów jest identyczna. Mam nadzieję, że nie potraktują swoich abonentów jak kompletnych idiotów i sobie odpuszczą ten kanał.
Udostępnij ten temat