Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Awatar
ekipa moderatorska
26-10-2014 10:35

Czyli już ostatecznie można zapomnieć w najbliższym czasie o tym kanale w 1cpn1. Nie wiem czemu ale śmierdzi mi to jakimś spiskiem ze strony nc+
Awatar
przyjaciel strony
26-10-2014 11:43

To nie jest żaden spisek - kanał CC HD jest dostępny dla wszystkich, po prostu CP olewa swoich klientów
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-10-2014 11:50

WojtekCP napisał(a):

Czyli już ostatecznie można zapomnieć w najbliższym czasie o tym kanale w 1cpn1. Nie wiem czemu ale śmierdzi mi to jakimś spiskiem ze strony nc+

Dlaczego można zapomnieć w najbliższym czasie o tym kanale w 1cpn1? A jak się dogadają w ostatniej chwili, np. dzień przed startem to co wtedy? icon_smile Może jednak będzie Comedy Central HD od dnia startu również w Cyfrowym Polsacie, oby, choć na razie rzeczywiście niewiele na to wskazuje, że tak się stanie icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
27-10-2014 02:54

WojtekCP napisał(a):

Czyli już ostatecznie można zapomnieć w najbliższym czasie o tym kanale w 1cpn1. Nie wiem czemu ale śmierdzi mi to jakimś spiskiem ze strony nc+

Spisek? [wycięte] To jest biznes i tu się liczą pieniądze i dobre negocjacje. Najwidoczniej ITI Neovision potrafiło się dobrze porozumieć z VIMN, a Cyfrowy Polsat mógł to olać, albo wciąż nieudolnie negocjuje.
icon_wink
_________________________

Comedy Central na bogato reklamuje start wersji HD.
icon_smile

[center]
i.imgur.com/oP0pEKK.jpg


i.imgur.com/INpas1T.jpg
[/center]

PC: Bez obrażania.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-10-2014 17:49

Comedy Central HD zastąpi 31 października 2014r. dotychczas dostępny w SD kanał Comedy Central. Dla wszystkich Abonentów nc+, którzy nie posiadają tej stacji w swoim pakiecie przygotowaliśmy prezent w postaci otwartego okna, które będzie obowiązywało do 31 grudnia 2014r.

[right]źródło: Forum nc+[/right]
To teraz wszystko powinno być jasne i czytelne.
icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
30-10-2014 19:21

Nie do końca bo pierwotnie informowano o oknie otwartym od 5 listopada w nc+ to chyba początku stycznia
Awatar
bardzo ważna osoba
30-10-2014 19:23

Chodziło mi o to, że z tym, iż "otwarte okno" ma dotyczyć tylko abonentów pakietu Comfort+.
icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
12-11-2014 11:50

3 listopada do oferty sieci TEOSAT dołączył kanał Comedy Central HD.
Udostępnij ten temat