Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Awatar
bardzo ważna osoba
09-07-2012 07:30

Tak sobie myślę... Jak VIVA od 17 lipca będzie kodowana, to czy abonenci CP utracą dostęp do tego kanału? W sumie żadna strata, ale...
Awatar
bardzo ważna osoba
09-07-2012 10:21

@Mimin96 o to się nie martw - VIVA nadal będzie dostępna w 1cpn1 icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
09-07-2012 11:12

I tak nie patrzę, tak tylko się pytam.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-07-2012 18:25

przemekp napisał(a):

A ja natknąłem się na jeszcze takie logo kanału VIVA:

[...]


To jest logotyp VIVY dla Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jest dostępna od 26 października 2009 roku. Kanał zastąpił muzyczno-rozrywkowy TMF (marka ta obecnie jest tylko w Holandii oraz Flandrii [Belgia]) i nadaje za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej (Freeview: poz. 21), na platformie Sky (również za darmo, ale na zasadzie free-to-view/poz. 357), w sieciach kablowych (Virgin Media, UPC Ireland) i IPTV (TalkTalk TV) oraz poprzez Internet na stronie TVCatchup. W ramówce znajdują programy i seriale z innych kanałów Viacom, w tym MTV i Comedy Central
smile1wink
Awatar
rozkręcam się
17-07-2012 13:08

Jak oceniacie nowe logo oprawę graficzną i ramówkę vivy polska ?
Awatar
bardzo ważna osoba
17-07-2012 14:43

Logotyp, oprawa graficzna oraz pojawienie się "Futuramy" w ramówce mi się podoba. Mniej muzyki mnie obchodzi, bo i tak nie słucham tej pop-shit'owej papki. Może kiedyś pojawi się w ramówce "SpongeBob Kanciastoporty". Zastanawia mnie to logo, które odbija jakiś element ekranu. Mogłoby być takie białe jakie jest podczas reklam, ale i tak jest fajnie. Chyba jestem jedną z nielicznych osób, która nie ma nic przeciwko zmianom w VIVIE
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2012 15:48

Nickelodeon już przeszedł na polską koncesję - pojawiły się oznaczenia wiekowe (są pod logotypem). Zaczęli też emisję w 16:9.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-10-2012 16:21

Moim zdaniem w nazwie tematu powinno być VIMN lub pełna nazwa. Z Viacom IMN nikt nie korzysta
smile1wink
Udostępnij ten temat