"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

Awatar
jestem zawsze
25-10-2015 20:59

No mogli by takiego studia używać na stałe a nie tylko na czas wyborów. Przykładowo można by tam przenieść Wydarzenia dzięki czemu studio Polsatu News służyło by tylko tej stacji.
Podoba mi się to oczekiwanie - czuje się jak na Sylwestrze icon_smile
Awatar
ważna osoba
25-10-2015 22:23

Studio 1polnew wygląda rewelacyjnie.
piszę coraz więcej
25-10-2015 22:36

Potwierdzam, wyjątkowo dobrze.
Awatar
jestem zawsze
25-10-2015 22:53

Mi także się podoba te studio a właściwie nawet studia (bo Polsat News używa ich dwóch) ponieważ są nowoczesne i przyjemne dla oka widzów. Szkoda tylko że takiego czegoś nie ma na co dzień a tylko na czas wyborów.
Awatar
ważna osoba
25-10-2015 23:08

No właśnie mogliby już odświeżyć studio na stałe.
Awatar
jestem zawsze
26-10-2015 00:46

Najlepsze jest to że o ile w Polsacie News wszystko wyglądało czytelnie o tyle w partnerskim Radiu Zet była jedna wielka mieszanka - studia przełączały się z jednego na drugie a nawet przez pewien czas nie było nikogo z nich.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-10-2015 14:31

Program był udany, wyciągnięto wnioski z maja. Rozmowy przeniesiono do głównego studia, które prezentowało się świetnie. Zapis relacji na żywo z wieczoru wyborczego można znaleźć na naszym profilu na Twitterze. A tutaj wrzucam zapy. Cz. 1.
MN dodał/a następującą grafiki:
csl-8o3xaaatbla.png csl-flkxiaaxpxk.png csl96-uwcaecztx.png csl9klnwsaqxhox.png csl9ydhxiaaiih7.png csl9jkuukaegr9z.png csl8ci4uaaahe0v.png csl8cd0usaev-gx.png csl7q8_ueaalagc.png csmcb2hvaaa3kfw.png
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-10-2015 20:17

Ciąg dalszy zapów.

tvpolsat.info/images/csl_d1bwuaa5vun.png


tvpolsat.info/images/csl_0uowsaeihwk.png


tvpolsat.info/images/csmackkwsaiffxo.png


tvpolsat.info/images/csmbys6uyaawpyq.png


tvpolsat.info/images/csmcb2hvaaa3kfw.png


tvpolsat.info/images/csmdemxuyaatctk.png


tvpolsat.info/images/csmixyqwsaag991.png


tvpolsat.info/images/csml8ixuwaaoguc.png


tvpolsat.info/images/csmpwyowuaadekf.png


tvpolsat.info/images/csmpwlqweaaszrs.png
Udostępnij ten temat