"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-11-2014 19:48

Wieczór wyborczy w Polsat News miał średnio 160,2 tys. widzów (1,1% w 4+). Chodzi o godz. 19:55-23:50, bo w tym czasie w Polsat News emitowano "Polskę samorządną". Do tego trzeba doliczyć widownię Polsat News 2 z godz. 21:00-23:50.

TVP podało też jakieś wyniki, ale bez głowy, bo porównują wieczory w godz. 20:40-21:40, a np. w Polsat News 2 program ruszył chwilę przed 21:00, bo wcześniej było "Państwo w państwie". W tym dziwnym zakresie Polsat News 2 miał 22,5 tys. widzów, 0,13% udziału. Ale jak wspominałem, to są dane częściowo też dla "Państwa w państwie".

Tak czy siak, Polsat News miał dobre wyniki, łącznie na obu antenach wieczór mógł mieć blisko 200 tys. widzów, a to całkiem nieźle.

http://media2.pl/...owych.html
bardzo ważna osoba
17-11-2014 20:26

Mi sie najbardziej podobał ten wstęp z newsroomu PN, tylko szkoda, że tak krótko. Podobnie bylo u konkurencji. Lubie takie kulisowe oprowadzanie widzów.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-11-2014 01:40

A oglądał ktoś wtedy główny Polsat? Bo w Polsat News w pewnym momencie połączono się z główną anteną, to chyba rzeczywiście byli chwilowo w Polsacie. To było trochę przed ogłoszeniem wyników. Michał Stela zapraszał do włączenia Polsat News. Wejście oczywiście było na żywo.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-11-2014 16:40

Wieczór wyborczy po II turze będzie skromniejszy. Nie będzie studiów plenerowych. Program ruszy o 20:50, a nie o 19:55, jak w pierwszej turze.

Za to cieszę się, że pani Gozdyra będzie główną prowadzącą. Pan Kwiatek przy ekranie w studiu, a pan Stela znowu w studiu wirtualnym. To też dobre decyzje.

Program jest już promowany. Jest emitowany spot (do zobaczenia u nas w newsie) i w serwisach też podawana jest informacja na ten temat.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-11-2014 00:31

Cisza wyborcza - ostatnia w tym roku icon_wink.

Polsat News - to samo, co ostatnio. Przyśpieszona powtórka "Gościa Wydarzeń", potem o północy "Interwencja", a teraz emitowany jest "Horyzont zdarzeń".

Polsat News 2 - o północy rozpoczął się dokument "Megamiasta"

Superstacja - znowu zawieszono "Bez ograniczeń", choć - o dziwo - na Facebooku zapraszano na program, lecz później zaproszenie skasowano. Zamiast - powtórka "Na tapecie".

Jednym słowem, więcej z tą ciszą zamieszania niż pożytku z niej icon_wink.
Awatar
stały bywalec
29-11-2014 01:29

Ja tam lubię ciszę wyborczą, bo nagle okazuje się, że w newsach są też inne, ciekawe tematy.

Obecnie w Polsat News 2 jakiś serial dokumentalny, w Superstacji cały czas "Na tapecie", a w Polsat News - o dziwo - "To był dzień na świecie". Ale jakoś nie lubię tego programu oglądać ze studia PN2.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-11-2014 02:32

Na Polsacie 2 ponownie zamiast 1wydpl jest emitowany Świat według Kiepskich, tym razem odc. 157 - "Lucyferdek".
icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-12-2014 01:18

Pierwsze zapy z wieczoru wyborczego: https://www.faceb...=notify_me.

Kolejne zapy: https://www.faceb...=notify_me.

Ogłoszenie wyników.


Moja opinia
No cóż, wieczór był skromniejszy niż przy pierwszej turze. Magiczne jednak były te loty kamerowe w studiu Polsat News. Jak to pięknie wyglądało. Studio też bardzo dobrze przygotowane. Nie wiem tylko po co pan Kwiatek, a może to za karę icon_wink - musiał tyle czasu stać przy tym ekranie, nawet jak nic nie mówił.

Krótko było. Niedosyt, niedosyt. 2 godz. 10 minut. Potem serwis. Plus za to, że tę konferencję PKW po 23:00 transmitowali jako jedyni. Taki był napis na ekranie (Tylko w Polsat News), więc pewnie tak było.

Za mało, za krótko. To mój główny zarzut. Bo reszta świetna. No może też lekko przegadana ta część Agnieszki Gozdyry. Więcej gości i mniej czasu na każdego, a byłoby lepiej.

I co mnie zszokowało, to to, że wywiad z Hanną Gronkiewicz-Waltz w Polsat News przeprowadził reporter Superstacji. Tak, Superstacji. Dopiero później wywiad przeprowadziła pani Długosz. To było dziwne.

Ogólnie, mocne 4 lub słabsze 4+ icon_wink.
Udostępnij ten temat