Programy specjalneProgramy specjalneProgramy specjalneProgramy specjalne

Programy specjalne

Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-01-2015 18:58

Specjalne wydania "To jest dzień" i "Biznes Informacji" poświęcone wydarzeniom we Francji.

tvpolsat.info/images/paryzwefrancji4.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji3.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji2.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji1.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji8.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji7.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji6.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji5.jpg


tvpolsat.info/images/paryzwefrancji0.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-01-2015 15:02

Wydanie specjalne poświęcone zwycięstwu Polski w Pucharze Hopmana. Ceremonię wręczenia pucharu transmitowano na żywo z logo Polsatu Sport HD z komentarzem z tej stacji właśnie.
MN dodał/a następującą grafiki:
hopman3.jpg hopman2.jpg hopman1.jpg hopman4.jpg hopman5.jpg
Awatar
redaktor tvpolsat.info
10-01-2015 16:18

Na PS HD na żywo było do 14:35, także w PN dali nagranie zakończonej parę minut wcześniej ceremonii z komentarzem i pewnie dlatego było logo PS HD icon_smile Chyba, że się mylę i coś przeoczyłem icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-01-2015 16:31

To było na obu antenach równolegle na żywo icon_smile. Właśnie od 14:25 do 14:35 ceremonia. Potem program specjalny tylko w Polsat News.

Dowód poniżej.
MN dodał/a następującą grafiki:
powrownianie1.jpg porownanie2.jpg
Awatar
redaktor tvpolsat.info
10-01-2015 16:38

Aha, to fajnie, że pokazali na PN i PS równocześnie, ja oglądałem PS i po ceremonii przełączyłem na PN, to już wiem wszystko icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-01-2015 20:10

Od około 16:40 do 18:30 był program specjalny o porozumieniu rządu z górnikami. Najpierw prowadziła pani Rojek, a od 18:00 pan Kuśmierzak. Od 20:00 zamiast dokumentu jest kolejny program specjalny o tym porozumieniu. Prowadzi pan Kuśmierzak.
MN dodał/a następującą grafiki:
specialgornik3.jpg specialgornik2.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-01-2015 17:15

Ale dzisiaj mi się podobało to wydanie specjalne o rezygnacji pani Sulik. Pani Beata Lubecka była jego gwiazdą icon_wink. No i pojawił się też pan Kacprzak. Prowadziła pani Wrześniewska-Siegier, a potem pani Rojek.

Jakby ktoś się pytał, to odpowiadam - w Polsat News 2 nie było programu specjalnego.
MN dodał/a następującą grafiki:
rzeczikrzadu2.jpg rzeczikrzadu1.jpg rzeczikrzadu3.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-01-2015 15:12

Wybuch gazu w kamienicy w Warszawie. Prowadzą: Maciej Stroiński na zmianę z Dorotą Rojek. Reporterka na miejscu - Elżbieta Szymkowska.
MN dodał/a następującą grafiki:
wybuchgazu0.jpg wybuchgazu1.jpg wybuchgazu2.jpg wybuchgazu3.jpg wybuchgazu4.jpg wybuchgazu5.jpg wybuchgazu6.jpg wybuchgazu7.jpg wybuchgazu8.jpg
Udostępnij ten temat