Stacje radiowe w Polsce

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2022 19:02

RMF Classic udostępniło nową aplikację mobilną, dzięki której możliwe jest nie tylko słuchanie radia, ale także można skorzystać z usługi RMF Classic+.

Nowa wersja aplikacji RMF Classic z dostępem do platformy RMF Classic+
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-05-2022 14:08

2 maja od godziny 12:00 Polskie Radio uruchomiło specjalną antenę w języku ukraińskim na częstotliwości 100,6 FM. Na tych falach publiczna rozgłośnia będzie udostępniać antenę dziennikarzom i współpracownikom Ukraińskiego Radia Publicznego UKR1.

Specjalna stacja w języku ukraińskim w Warszawie od Polskiego Radia


To druga edycja Polskiego Topu Radia 357. W tym roku głosowanie słuchaczy przez tradycyjne kartki pocztowe zastąpił cyfrowy system do głosowania dla patronów. W tym roku rozgłośnia zachęci słuchaczy w trakcie programu do specjalnej akcji pomocy Ukrainie.

Radio 357 ponownie z „Polskim Topem”. Dodatkowa akcja pomocy UkrainieOd maja br. Magdalena Gnap będzie odpowiedzialna za realizację działań promocyjnych i akcji specjalnych rozgłośni na stanowisku Jr Brand Managera.

Chilizet z nowym Jr Brand Managerem
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-05-2022 13:11

W poniedziałek, 23 maja na antenie Radia 357 zadebiutuje nowa audycja popołudniowa – „Światłozmieniacze”, którą poprowadzi Patrycja Górska. Audycja będzie nadawana w poniedziałki o godzinie 15:00 i potrwa godzinę.

„Światłozmieniacze” nową audycją Radia 357
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-06-2022 19:09

Już 10 czerwca audycja Top Depeche Mode. Patroni Radia 357 wybiorą najlepsze utwory zespołu. Czas na głosowanie jest do 9 czerwca.

Radio 357 zachęca do głosowania w Topie Depeche Mode
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-06-2022 14:47

Radio Nowy Świat zaprezentowało szczegóły nowych programów w swojej ramówce. Wśród nich będzie między innymi nowy program Wojciecha Manna.

Nowe audycje w ramówce Radia Nowy Świat – „Gra o Ton”, „Biforek”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-06-2022 20:15

Liderem słuchalności wśród stacji radiowych w Polsce bez zmian jest RMF FM – wynika z badania Radio Track za okres marzec – maj 2022 roku. Udział w czasie słuchania tej rozgłośni wynosi już 31,3%.

RMF FM liderem, Radio Supernova z kolejnym antyrekordem
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-06-2022 19:04

W dniach od 17 do 20 czerwca Program 1 Polskiego Radia i radiowa Trójka zaproszą słuchaczy na największą scenę muzyczną w Polsce – 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas Festiwalu zostaną wręczone statuetki w kategorii „Premiery” i „Debiuty”.

Program Pierwszy Polskiego Radia i Trójka na Festiwalu w Opolu


Guns N’ Roses, AliciaKeys, Coldplay, Harry Styles, Sting, Ed Sheeran, BackstreetBoys i Simply Red – zaproszenia na koncerty tych gwiazd można zdobyć już teraz w RMF Classic+. To kolejne bonusy dla subskrybentów i subskrybentek, które stacja przygotowała w ramach Plusomatu na nowej platformie radiowej, oferującej dostęp do najpiękniejszej muzyki filmowej i klasycznej bez reklam.

Bilety na koncerty gwiazd w RMF Classic+
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-06-2022 17:48

Tego lata RMF FM zapewni słuchaczom występy największych polskich gwiazd, m.in. Sanah, Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Danzela, Bryskiej i Gromeego oraz Mateusza Ziółko. Zagrają oni na imprezie z okazji początku lata w Mikołajkach, na Festiwalu Latawców w Ustce, podczas Nocy Perseidów w Niedzicy i na LOVE Ustka Festival. Oprócz tego przez całą Polskę przejedzie – już drugi raz – Przebojowy Pociąg RMF FM.

Lato w RMF FM. Koncerty i programy specjalneOrganizatorzy konkursu Golden Arrow ogłosili tegoroczne nominacje do nagród. W kategorii „e-commerce” dwie z nich przyznano projektowi BOX 357.

Radio 357 nominowane do Golden Arrow
Udostępnij ten temat