Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
stały bywalec
15-02-2013 17:54

MN napisał(a):

Brak słów w ogóle - Polsat News i TVP Info mają normalny program, a Ci jakieś klepanie na ekranie w koło o tym samym i uwaga, o 20:00 program specjalny z okazji przelatującej asteroidy. Paranoja.
Ta jasne. Tvp info też będzie mieć program specjalny.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-02-2013 17:57

Mam nadzieję, że chociaż Polsat News nie zwariuje, jak reszta towarzystwa icon_wink.
Awatar
przyjaciel strony
15-02-2013 18:10

Nadajniki TVP Info i TVN 24 zostały wprowadzone do "strefy asteroidowej" icon_lol, żeby to się nie przytrafiło Polsat News icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-02-2013 18:10

1polnew może pokazać jak androida przelatuje nad Polską/Europą , ale bez robienia wydania specjalnego icon_wink TVN24 lubi tematy kosmiczne , bo bardzo często do stacji są zapraszani ludzie z Centrum Kopernik icon_smile
Edytowane przez doniu dnia 15-02-2013 18:27
bardzo ważna osoba
15-02-2013 18:50

Akurat jest to niezwykłe zjawisko więc takie częste relacje można im wybaczyć. Mam nadzieję zobaczyć to w TV bo na zewnątrz chmury niestety. Lepsze to niż ciągłe pokazywanie Grodzkiej i Palikota.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-02-2013 19:57

Słabe wyniki nowych seriali TVN, zwłaszcza "Kocham Enter", który nie poradził sobie w ogóle z "Trudnymi sprawami". Zaledwie 9,84% w grupie 4+ i 11,1% w 16-49.

media2.pl/badania...idzow.html
Awatar
bardzo ważna osoba
15-02-2013 21:33

Przecież ten serial, to moim zdaniem porażka. Niby konkuruje z Trudnymi sprawami, ale tylko w czasie antenowym, bo tematyka obu seriali jest całkiem inna, a ludzie już znają serial od Tako Media i można powiedzieć, że go lubią, więc wiadomo co wybiorą. TVN robi to tylko na siłę, żeby zabrać jakiś procent widzów Polsatowi, co im najwidoczniej nie wychodzi. Ukryta prawda, to również nieporozumienie. Nie lubiłem Detektywów, ale to było lepsze od tych nowych seriali paradokumentalnych. Nie widzę dla tego przyszłości. Jedynie Polsat sobie z tym chyba poradzi.
wink
bardzo ważna osoba
16-02-2013 08:57

Najlepiej, żeby wszystkie programy tego typu poznikały z anten obu stacji, bo jest ich za dużo. TVN cała dzienną ramówkę tym zawalił. Od 11 do 19.

Jeszcze sprostowanie. Wczoraj pisałem, że obejrzę ten program specjalny na TVN24. Okazało się że to istna komedia. Panowie w studio nie mieli o czym rozmawiać i lali wodę. Nie dało się tego ogladać. Przełączyłem na PN icon_green
Udostępnij ten temat