Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
bardzo ważna osoba
28-03-2013 12:48

TVN wstrzymuje się z planami emisji obligacji. A może tak po polsku, bo nie każdy zna się na biznesie i rozumie każde jego pojęcie.
wink
Awatar
piszę coraz więcej
02-04-2013 22:26

Na rynku słychać, że powody takiej decyzji TVN mogły być różne. Np. taki, że w ubiegłym tygodniu agencja Moody's Investors Service ścięła perspektywę ratingów dla TVN do negatywnej ze stabilnej i potwierdziła rating kredytowy TVN na poziomie "B1" oraz rating odzwierciedlający prawdopodobieństwo spłaty zobowiązań na poziomie "Ba3". Obligacjom nadano ranking (P)B1.

Pewnie czynników, które wpłynęły na decyzję TVN było kilka, a generalnie zapewne chodzi o to, że inwestorzy po prostu nie chcą kupić obligacji za cenę, jaką chciał uzyskać TVN. Akurat w tym samym czasie trwa debata na temat Cypru, ale czy to było główną przyczyną decyzji TVN, nie wiadomo; mówi Dominik Niszcz, analityk DM Reiffeisen.


http://www.ekonom...93584.html
Awatar
bardzo ważna osoba
02-04-2013 22:36

Ĺťe każdy zna się na ekonomii i biznesie i rozumie każde słowo.
wink
Awatar
ważna osoba
04-04-2013 14:12

Wielu abonentów platform satelitarnych skarży się na odbiór z tp. 11508.
W Cyfrowym Polsacie problem dotyczy kanału TVN HD.
U mnie kanał zacina czasem, sygnał mam tam osłabiony. Rozwiązaniem jest korekta ustawień anteny, pytanie czy warto dla jednego kanału, który ma kopię w SD?
Jak ktoś ma łatwy dostęp do anteny to może i TAK icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
16-04-2013 20:55

TVN: Lekarze, Prawo Agaty i Przepis na życie z nowymi sezonami. Podobno serial Przepis na życie nie miał być już kontynuowany po zakończeniu 4. sezonu.
wink
Awatar
ekipa moderatorska
17-04-2013 14:33

Bardzo ciekawy manewr TVNu. Finał X-Factora będzie w niedzielę o 20:00. Przenieśli go z soboty, bo wtedy na TVP1 będzie finał LM. Nie ma już wtedy 1mbtmtm, 1pol pokaże wtedy Szklaną Pułapkę 4.0.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-04-2013 15:26

Pewnie dlatego, żeby X Factor nie kolidował w ramówce z finałem UEFA Champions League, który zapewne będzie także na nSporcie HD, który należy także do Grupy ITI.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
21-04-2013 02:35

Prawdopodobnie serial Kocham.Enter zostanie (na szczęście) zakończony - tylko 813 tys. widzów. Serial przegrywa (ciekawszymi od tego czegoś) Trudnymi sprawami.
wink
Udostępnij ten temat