Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-01-2023 18:40

18 lat temu swoją premierę miał program „Szkło Kontaktowe” w TVN24. Z tej okazji stacja zaprasza na wydarzenie.

18-lecie „Szkła Kontaktowego” w TVN24
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-01-2023 11:17

Już 29 stycznia na platformie Player.pl zadebiutuje kolejny sezon serialu „Mój agent”. Produkcja przedstawia kulisy pracy agencji aktorskiej, której klientami są największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji.

Drugi sezon serialu „Mój agent” od 29 stycznia w Player.pl
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-01-2023 12:08

16 lutego, miesiąc po premierze w Stanach Zjednoczonych, na polskiej antenie TLC zadebiutuje reality show „Mamuśki rządzą” („MILF Manor”). W programie starsze kobiety będą poszukiwać swojego wybranka wśród młodzieńców.

Starsze kobiety i młodzi mężczyźni w randkowym show TLC
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-02-2023 18:47

Ruszyły zdjęcia do nowego teleturnieju TVN – „Kto to wie?”. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku.

„Kto to wie?” codziennie w TVN. Dorota Wellman prowadzącą



TVN Turbo i organizacja MMA Strife nawiązały współpracę. W jej wyniku 18 lutego stacja pokaże na żywo trzecią galę Strife.

Gala MMA Strife 3 na żywo w TVN Turbo. Strus vs Karski walką wieczoru
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-02-2023 12:55

W marcu TVN rozpocznie emisję nowej edycji talent show „MasterChef Junior”. Już po raz ósmy młodzi kucharze zaprezentują swoje umiejętności.

Gessler, James i Zdrójkowski gośćmi „MasterChef Junior 8”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2023 17:36

27 lutego na antenie TVN zadebiutuje nowy paradokument – „Sekrety życia”. Życiowe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków splatają się w klubie fitness, który jest tłem dla kolejnych historii.

Nowy paradokument „Sekrety życia” wiosną w TVN
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-02-2023 18:46

W poniedziałek, 6 lutego program „Szkło kontaktowe” po kilku latach otrzymał nową oprawę graficzną.

„Szkło kontaktowe” zadebiutowało z nową oprawą [WIDEO]
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-02-2023 17:14

To koniec! „Królowe życia” znikają z anteny TTV.

To koniec! „Królowe życia” znikają z anteny TTV
Udostępnij ten temat