Kanały Grupy TVN Discovery

bardzo ważna osoba
13-02-2023 05:46

Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego w najbliższy weekend ani TVN ani Eurosprt nie pokaże PŚ w skokach w rumuńskim Rasnovie ? Z programu TV wynika że te zawody ma pokazać telewizja rządowa a to tej pory mieli prawa do pokazywania konkursów rozgrywanych w Polsce zmieniło się coś w tym zakresie ?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
13-02-2023 11:41

@Liverpool802, Nic się nie zmieniło. Po prostu EUROSPORT nie ma praw do Rastova. Czemu tak jest??? Nie wiem icon_smile
bardzo ważna osoba
13-02-2023 12:06

Dziwne ale trudno icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
14-02-2023 17:54

TVN w wiosennej ramówce pokaże nowy reality show „Nastolatki rządzą… kasą”. W programie młodzi ludzie przejmą całkowitą kontrolę nad domowym budżetem, którym do tej pory dysponowali ich rodzice.

„Nastolatki rządzą… kasą” wiosenną nowością TVN. Emisja od marca
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-02-2023 19:46

Telewizja TVN pokaże 28 lutego dokument „Fenomen”. Produkcja opowiada o założycielu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którym jest Jerzy Owsiak.
„Fenomen” o Jerzym Owsiaku 28 lutego w TVN
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-02-2023 12:07

7 marca na antenie TVN zadebiutuje serial HBO Original – „Sukcecja”. Będzie to premiera tej produkcji w ogólnodostępnej telewizji w Polsce.

„Sukcesja” od marca w TVN. Premiera w ogólnodostępnej telewizji
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-02-2023 16:23

25 lutego telewizja TVN zaprezentowała spot promujący ramówkę wiosna 2023. Hasło promujące sezon to: „Wszystkie wymiary rozrywki”.
„Mój agent”, „Co za tydzień!” i „Kto to wie” w wiosennym spocie TVN [WIDEO]
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-04-2023 21:14

„Top Model” powraca do telewizji TVN. Jesienią 2023 roku widzowie stacji zobaczą dwunastą edycję modowego show.

„Top Model 12” jesienią w TVN. Ruszył casting
Udostępnij ten temat