Polsat Play

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-09-2013 12:19

A kiedy będzie 1. odcinek "997. Fajbusiewicz na tropie" na 1polpla ? icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-09-2013 15:07

Czwartek, 21:30.

A poniżej zapowiedź, o której wspominałem, z kultową muzyką.

https://www.faceb...mp;theater
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-10-2013 00:32

No więc jesteśmy po I odcinku "997 - Fajbusiewicz na tropie". Skandalem jest to, że program był opóźniony 11 minut i rozpoczął się o 21:41. Polsacie Play nie idź tą drogą icon_wink.

Sam program różni się od tego, co było w TVP. Pan Fajbusiewicz tutaj robi prawie wszystko - udaje się na miejsca zdarzeń, rozmawia z rodziną czy z policjantami. Są scenki insenizacyjne. Nawet na dobrym poziomie, lepszym niż scenki z "Trudnych sprawy" itp. Na ekranie wyświetlane są przez krótki czas informacje, z kim skontaktować się w przypadku, gdy mamy wiedzę o danym zdarzeniu. Dość ciekawa jest grafika programu. Taki mix motywu zeszytu i taśmy policyjnej.

Myślę, że pozbycie się studia było dobrym pomysłem. Sam program lepiej się ogląda, gdy pan Fajbusiewicz jest w plenerze w realnych miejscach zdarzeń.

Program produkuje firma PRO-FILM PUF Bożena Prylińska-Fajbusiewicz. Jakieś znane nazwisko icon_wink. Patronem medialnym jest tygodnik Angora.
Awatar
ekipa moderatorska
04-10-2013 10:29

Te opóźnienie w 1polpla to normalne. Nie wiem jak mogą do tego dopusczać i jeszcze tego nie wyeliminowali.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-10-2013 17:12

Polsat Play też zmienił ramówkę na czas żałoby narodowej.

O 10:30 zamiast "Imperium disco polo" będą "Skarby III Rzeszy". O 11:00 zamiast "TOP 20 - umrzesz ze śmiechu" będzie film "GĂśring: Tajemnice Marszałka III Rzeszy". O 17:30 zamiast cyklu "Wpadki i upadki" będzie "Stołeczna drogówka". O 18:00 zamiast "LOL - śmiech na tysiąc sposobów" również "Stołeczna drogówka". O 20:00 zamiast "Śmierć na 1000 sposobów" i "TOP 20 - umrzesz ze śmiechu" trzy odcinki "Chłopaków do wzięcia", potem o 21:30 bez zmian odcinek premierowy. O 22:00 zamiast cyklu "Duzi chłopcy z małym pytankiem" powtórka pierwszego odcinka nowego programu "Poszukiwacze historii". A od 23:00 zamiast "KamaSutry", pasma erotycznego i "Bufetu" osiem odcinków "Szok! Takie rzeczy tylko w Rosji".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-03-2014 17:13

Ramówka kwietniowa, czyli pierwszego miesiąca obowiązywania wiosennej ramówki, bo tak to w Polsat Play jest, że wiosna rozpoczyna się w kwietniu, a jesień w październiku icon_wink, jakoś mnie nie zachwyca.

W poniedziałki o 21:30 nie będzie nowego programu, tylko będą tam powtarzane "Skarby III Rzeszy", dodatkowo powtarzane w dni powszednie po 2 odcinki o 20:30. Nie wiem po co, skoro nie tak dawno już był taki maraton. We wtorki o 21:30 nowy program pana Wołoszańskiego "Tajna historia XX wieku", środa 21:30 to "Stołeczna drogówka", czwartek "997 - Fajbusiewicz na tropie", a piątek 21:30 - nowy cykl "Ciemna strona miasta". W soboty o tej porze "Polacy w świecie", a w niedziele oczywiście "Chłopaki do wzięcia".

Bez rewelacji, że tak powiem.
Awatar
ekipa moderatorska
22-03-2014 00:33

No fakt szału nie ma,ale ja osoiście bardzo lubie oglądać programy Pana Wołoszańskiego. A "Chłopaków do wzięcia" to będą nowe ocinki czy może powtórki bo wszyscy już znaleźli swoje drugie połówki mrgreen
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-03-2014 01:01

Nowe, oczywiście icon_smile.
Udostępnij ten temat