Tele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water Planet

Tele 5, Polonia 1, Novela TV i Water Planet

Awatar
bardzo ważna osoba
15-01-2013 18:41

Jakoś nadaje od tylu lat od jakiegoś czasu w HD, więc pewnie ponadaje sobie jeszcze przez kilka lat, może kilkanaście...
smile1
Awatar
jestem zawsze
15-01-2013 18:57

Mówię o wersji kanału w HD bardzo mała dostępność i jeszcze płatny icon_cry
A że Tele 5 nadaje od kilku lat to wiem ma go od bardzo dawna.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-01-2013 19:22

W sieciach kablowych nawet kanały free-to-air z satelity są czasami dostępne w wyższych pakietach. Poza tym jak widać mało kto niestety interesuje się Tele 5 HD. Novela TV HD oraz Water Planet HD mają trochę gorzej, bo są tylko u jednego operatora, również IPTV - Metro TV. Czas pokaże jak to z tym będzie...
wink
Awatar
ważna osoba
15-01-2013 20:27

Nie da się ukryć, że Water Planet i Novela TV to dwa kapiszony. Brak jest zainteresowania ze strony dużych operatorów. Dlatego stacje ratują się wchodzą do maluteńkich kablówek. Jednak nie wydaje mi się, aby to wystarczyło, by te kanały przetrwały.
Awatar
jestem zawsze
15-01-2013 21:00

Tak w ogóle co te kanały prezentują Novela TV HD i Water Plalet HD rozumie jak by były niekodowane ale takie kanały platne które nie mają żadnej promocji. Porażkaicon_cry . Te kanały powinny nadawać pod jedną nazwą. Dobrą marką już jest Tele 5 więc dlaczego Water Planet powinienem się nazywać Tele Planet a Novela TV: Tele Novela i wtedy juz pod znaną marką mają większą szanse ale bez zasięgu to kaput.
bardzo ważna osoba
15-01-2013 21:09

Kolego nie zgodzę się z Tobą. Kanał Water Planet jest kanałem związanym z wodą (morzami, wodnym środowiskiem itp.) więc gdyby teraz zabrać mu z nazwy słowo "Water" i zastąpić słowem "Tele" to co wtedy oznaczałaby nazwa? To jest co najmniej nielogiczne.
Nie jestem pewien, czy przydomek "Tele" zapewniłby większy zasięg. Jeśli oferta kanału jest mizerna, to i zmiana nazwy nie pomoże.
Poza tym - to, że właściciel jest ten sam, nie musi od razu oznaczać, że musi utożsamiać ze swoją wszystkie swoje kanały.
Awatar
ważna osoba
15-01-2013 21:11

Nie da się też ukryć, że Polcast TV nie potrafi tworzyć dobrych stacji od strony technicznej i programowej (przykładem może być to, jak postępują z Polonią 1. Cały czas kombinują i nie wiedzą, w którą stronę iść z tym kanałem). Dlatego też operatorzy nawet nie myślą o dołączeniu płatnych kanałów Novela TV i Water Planet do swoich ofert.
Edytowane przez Danio dnia 15-01-2013 21:13
Awatar
bardzo ważna osoba
15-01-2013 21:12

Eska Fan, słowo Tele nie musi kojarzyć się z Tele 5, więc i tak mało kto wiedziałby, że są od tego samego nadawcy...
wink
Udostępnij ten temat