Tele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water Planet

Tele 5, Polonia 1, Novela TV i Water Planet

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
07-03-2013 20:39

A dzisiaj oprócz przejścia na 16:9, logo Polonii 1 stało się półprzeźroczyste icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
16-05-2013 22:47

ipla z telenowelami kanału Novela TV.

Od czerwca trzy telenowele Pieska miłość, Dom po sąsiedzku i również Królowa południa będą dostępne w telewizji ipla w całości, od pierwszego odcinka.

źródło: fan page Novela TV na Facebook'u

Ciekawe czy to może coś sugerować.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
17-05-2013 12:12

Hmmmmmm... Może to, że Novela.tv zastąpi Zone Romanticę w 1cpn1? icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
18-05-2013 00:22

Też mi się tak coś wydaje, że kiedyś nastąpi taka podmiana, wraz z dołączeniem Water Planet do oferty. Myślę, że tylko czas może pokazać kiedy to nastąpi.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-08-2013 19:36

Tele 5 HD w ofercie PROMAX

Kolejnym kanałem, który dołączy do naszej oferty jest TELE 5 HD. Oglądać będą go mogli Abonenci Pakietu Podstawowego HD, Wygodnego HD i Plus HD.
Termin uruchomienia - 13 sierpnia icon_smile

źródło: facebook.com/PROMAX.wlkp

Ciekawe kiedy największe sieci kablowe dołączą ten kanał do swojej oferty i czy polskie platformy zainteresują się kiedyś zaoferowaniem Tele 5 HD.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-08-2013 20:16

Na satelicie szkoda miejsca na kanał HD, w którym nie ma nic w HD - wyrób kanałohadepodobny icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
09-08-2013 20:21

TVR HD też jest kanałem HD tylko z nazwy, a jakoś nadaje z satelity i zajmuje jedno z niewielu wolnych miejsc.
winkgrin
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
13-09-2013 17:42

Polskie, kultowe seriale w jesiennej ramówce Tele5 icon_wink
Od 16 września br. na antenie Tele5 zagoszczą, znane i lubiane polskie seriale. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:50 stacja emitować będzie serial fantasy "Wiedźmin", a o godzinie 20:00 serial "Janosik".

Serial "Wiedźmin" oparty jest na bestsellerowej sadze Andrzeja Sapkowskiego opisującej losy Geralta z Rivii. Tytułowy bohater serialu nie jest zwykłym wojownikiem, to typ outsidera pełnego uczuć i sprzeczności, dzięki czemu jego postać jest wielowymiarowa i fascynująca. Wraz z wiernym przyjacielem bardem Jaskrem i ukochaną czarodziejką Yennefer wprowadza widza w fantastyczny świat przygody.

Scenariusz serialu powstał na podstawie dwóch najwcześniejszych tomów opowiadań Andrzeja Sapkowskiego: "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia". W serialu występują znakomici polscy aktorzy, między innymi: Michał Ĺťebrowski, Grażyna Wolszczak, Zbigniew Zamachowski, Anna Dymna.
Ĺšródło [bcolor=#ffff99]icon_arrow tele5.pl[/bcolor]

Dziwne, że Tele5 wprowadza do ramówki te polskie seriale, które przecież były już wielokrotne powtarzane na innych kanałach, ale może to jakoś urozmaici ramówkę tego słabego kanału icon_wink
Udostępnij ten temat