Tele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water PlanetTele 5, Polonia 1, Novela TV i Water Planet

Tele 5, Polonia 1, Novela TV i Water Planet

Awatar
jestem zawsze
02-08-2011 21:16

Po pierwsze 'Shaft' to nie telenowela tylko serial liczący kilka odcinków. Po drugie przeprofilowanie stacji i nowa ramówka ruszy 12 września.

Poza tym pan David jeszcze udostępnił tajemniczy obrazek:www.facebook.com/...mp;theater
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-08-2011 21:22

To ja nie rozumiem. To co tam ma być dla gejów w tej stacji? Przecież seriale i telenowele są dla wszystkich, a nie tylko dla gejów. No chyba, że zamierzają zrobić jakieś pasmo specjalnie dla tej grupy docelowej.
jestem zawsze
02-08-2011 21:23

A ja nierozumiec po co robic dla gejów ramówke?
Awatar
jestem zawsze
02-08-2011 21:31

By się jakoś wyróżnić na tle konkurencji.
MN napisał(a):
To ja nie rozumiem. To co tam ma być dla gejów w tej stacji? Przecież seriale i telenowele są dla wszystkich, a nie tylko dla gejów. No chyba, że zamierzają zrobić jakieś pasmo specjalnie dla tej grupy docelowej.

Telenowele właśnie mają być pod tym kątem bo chyba ta nowa telenowela ma być pod tym kątem zresztą już w 'Celeste' takie wątki się pojawiały. Myślę że ta grupa docelowa dostanie pasmo po erotykach czyli od 22:45.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-08-2011 21:33

Aha, czyli w tej nowej telenoweli będą wątki gejowskie + ew. jakieś pasmo w nocy. To teraz już powoli rozumiem, ale nie wiem, czy to przyciągnie widzów, czy wprost przeciwnie.
bardzo ważna osoba
02-08-2011 21:36

Na mój rozum to nie jest za dobry sposób. Myślę, że efekt nie będzie taki, na jaki chyba liczą władze Polonii 1. Gejów w Polsce wielu nie mamy, jeśli nawet część z nich zacznie teraz oglądać P1, to ci widzowie, którzy do tej pory byli widzami tego kanału, może się do niego zniechęcić. Czas pokaże, ale ja nie jestem do tego pomysłu nastawiony zbyt optymistycznie.
Awatar
jestem zawsze
02-08-2011 21:41

MN napisał(a):
Aha, czyli w tej nowej telenoweli będą wątki gejowskie + ew. jakieś pasmo w nocy. To teraz już powoli rozumiem, ale nie wiem, czy to przyciągnie widzów, czy wprost przeciwnie.

W tym miesiącu generalnie dowiemy się jak to będzie wyglądać.
Awatar
przyjaciel strony
02-08-2011 23:10

Jestem ciekawy jaki ile mężczyzn przyślę im te zdjęcia
Udostępnij ten temat