"Powiedz tak""Powiedz tak""Powiedz tak""Powiedz tak"

"Powiedz tak"

Awatar
bardzo ważna osoba
17-02-2016 11:51

Zwiastun serialu

http://www.facebo...663338690/
Awatar
bardzo ważna osoba
23-02-2016 15:33

Na ipli można już obejrzeć pierwszy odcinek.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-02-2016 18:18

Bardzo udany pierwszy, pilotowy odcinek. Sympatyczny serial. Oczywiście, nie wiem jak kolejne odcinki, ale pilot oceniam pozytywnie. Świetni Katarzyna Zawadzka i Paweł Domagała.

Czołówka - klasycznej brak - identyczne rozwiązanie jak w "Przyjaciółkach".

Tylko pamiętajmy, że pilot był nagrany wcześniej i miał innego reżysera - Roberta Wichrowskiego. Później jest nim Patrick Yoka. I to widać po zapowiedzi drugiego odcinka, która jest na końcu. Czuć już lekko inny klimat niż w pilocie.

Ale na razie - pozytywnie.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-02-2016 18:55

A jak Czarek Paznokieć? Pasuje tam, czy wciąż go na siłę wrzucają do takich komedyjek romantycznych?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-02-2016 19:06

Gra takiego bardzo niesprawiedliwego ojca, który jedną córką kocha bardziej od drugiej icon_wink. W pierwszym odcinku jego postać była ważna, ale niekluczowa. Nie przeszkadzał mi jakoś.

Jeśli chodzi o śmiech - to nic śmiesznego tam nie grał icon_wink. Na razie icon_wink.

Cały odcinek był oparty właściwie na Zawadzkiej, Domagale i Roznerskim. Z kolei Anna Karczmarczyk miała zasadniczo rolę niemą, bo powiedziała może dwa zdania na krzyż icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-02-2016 20:04

Chodzi mi o to czy tam pasuje czy nie. Bo już nie raz dawali ostatnio mu jakieś role, w których się nie sprawdzał lub średnio.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-02-2016 20:30

Trudno powiedzieć. W pierwszej scenie krzyczał na asystentkę, później mówił już bardzo mało i pod koniec miał scenę, gdy mówił nieładne rzeczy o córce. Więc za wiele nie miał tych scen. A wiec nie mogę ocenić, czy pasuje czy nie, bo zasadniczo niewiele grał.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-03-2016 12:20

A nie mówiłem, że ta godzina będzie strzałem w kolano dla "Powiedz tak".
Udostępnij ten temat