Polsat 1

wkręcam się
27-12-2015 11:42

I dobrze że kanał nie jest dostępny w Polsce.
Kanał powinien być wyłącznie skierowany i dostępny dla Polonii, dzięki temu można się starać aby w tym kanale był sport do którego nie ma prawa na terenie Polski.
Kanał powinien utrzymywać się z abonamentu, ewentualnie reklamy polskich produktów takich jak np. Wawel itd.
rozkręcam się
27-12-2015 18:05

Dokładnie. Chodzi o prawa sportowe i filmowe. Gdyby kanał był dostępny w Polsce to nie było by takiego full wypasu.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-02-2016 04:00

A tak wygląda POLSAT 1 w akcji icon_smile

i.imgur.com/fxKuGCP.png


i.imgur.com/ysKcmxK.png


i.imgur.com/W3MvRAr.png


i.imgur.com/YimA63Z.png


i.imgur.com/S4nMqJa.png


i.imgur.com/hOJPIXg.png


i.imgur.com/wOu6QNG.png


i.imgur.com/JDFh23U.png


i.imgur.com/gE6SKyX.png


i.imgur.com/gE6SKyX.png


i.imgur.com/IEei0uC.png


i.imgur.com/D7zyRCH.png


i.imgur.com/jwz2M4t.png


Z tego co zauważyłem, to każda autopromocja nie zaczyna się identem własnym POLSAT 1, a czołówką "Włącz emocje!". Nie wiem czy tak było na POLSAT 2, ale w zapowiedziach wymienia się także czas środkowoamerykański, gdzie u poprzednika była chyba tylko wschodnioamerykański. Nie ma reklam. Gdyby były, to zapewne POLSAT MEDIA by je oczywiście sprzedawały. Od czasu do czasu pojawi się ident z logo POLSAT 1, z oprawą muzyczną Polsatu icon_smile

Oglądając Pogodę czy Sport, to pomyślałem sobie, że Polsat mógłby rzucić trochę pieniędzmi i zrobić specjalne serwisy z pogodą dla Wielkiej Brytanii czy wybranych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Tak samo informacje sportowe mogłyby dotyczyć bardziej Polonii. O głównym polonijnym serwisie informacyjnym już nie wspomnę. Pomarzyć zawsze można... icon_confused
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-02-2016 12:02

A czym zasypują dziury w ramówce? Bo dawniej w Polsacie 2 to zasypywali je piosenkami i to w koło tymi samymi icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-02-2016 18:06

A są jakieś dziury? icon_smile Bo ja nie wiem, a nie będę oglądał tego 24 godziny na dobę, żeby tylko to wyłapać icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-02-2016 18:23

No na pewno, zwłaszcza jak nie ma reklam, to o dziury nietrudno icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-02-2016 19:10

Włączę później gdzieś pomiędzy jakimiś serialami i zobaczę icon_smile
Awatar
jestem zawsze
06-02-2016 21:06

Tak z ciekawości skąd masz dostęp do Polsatu 1 - jesteś za granicą czy co ? Bardzo liczyłbym na twoją odpowiedź.
Udostępnij ten temat