Polsat 1

Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-06-2015 19:20

Po prostu zmienili nazwę, bo kanał będzie też w Polsce, więc człon "World" byłby nie na miejscu icon_wink.
bardzo ważna osoba
25-06-2015 19:26

Ja zgadzam się z opinią, że powinni pozostawić Polsat 2. A za granice dać Polsat 2 z specjalnym feedem dla zagranicznej Polonii.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-06-2015 20:03

To samo wcześniej mówiłem.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-06-2015 17:56

Tylko ciekawe po co nam w Polsce dwa kanały - klony z tymi samymi serialami na około.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-08-2015 00:30

- Polsat 1 ruszy w IV kwartale - zapowiedział wczoraj Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu. Będzie to nowy kanał skierowany do Polaków mieszkających zagranicą. Polsat 1 nie będzie emitować polskich reklam, ale pojawią się w nim amerykańskie spoty. Nowa stacja ma zastąpić poza Polską kanał Polsat 2 International, który będzie nadawać tylko w naszym kraju.

[right]źródło: Wirtualnemedia.pl[/right]
Pożyjemy, zobaczymy...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-08-2015 19:46

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Uprzejmie informuję, że Zarząd naszej stacji powierzył Agnieszce Sarneckiej-Piekarskiej pełnienie obowiązków szefa kanału Polsat 2. Agnieszka będzie jednocześnie odpowiedzialna za nasz nowy kanał Polsat 1, którego uruchomienie planujemy na jesień.

Agnieszka Sarnecka-Piekarska jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Jest od wielu lat związana z naszą stacją - zaczynała jako prezenterka konkursów Teleaudio, następnie przez kilka lat pracowała w Dziale PR, a od 8 lat pełniła funkcję redaktora w kanale Polsat2. Gratulujemy!


Gratulujemy icon_wink.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
31-08-2015 20:15

Nie znam tej Pani i nigdy o niej nie słyszałem, ale życzę powodzenia i oby te kanały - nowy Polsat 1 i dotychczasowy Polsat 2 już po zmianach miały bardzo ciekawą ofertę icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-08-2015 20:16

Gorzej niż za pana Banacha to chyba nie będzie icon_wink.
Udostępnij ten temat