Polsat 1

Awatar
jestem zawsze
01-11-2015 19:44

Dla przykładu weźmy przedstawiony w innym miejscu projekt naszego kolegi przemkap - moim zdaniem jest on dobry ale nie wiem czy cyfra 1 pasuje w tym przypadku do 2 pod kątem czcionki.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-11-2015 07:00

Pod kątem czcionki może i nie. Ale o takie logo mi chodziło icon_smile jest ok. Lepsze niż te które zaprojektował polsat.

Dla tych którzy nie wiedzą o jakie logo chodzi
i.imgur.com/M3Zm5HS.png

Projekt przemkap
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
02-11-2015 17:52

Co Wy z tym logiem macie - przecież chyba wyraźnie zaznaczyłem, że to ironiczne logo a' la Polsat 2 i to by podkreślało "mocną markę" Polsat 1 icon_green Jeśli nic się nie zmieni to już przecież w miarę wiadomo jak logo będzie wyglądało, bo na tamtym zdjęciu w miarę dokładnie widać najważniejszą cześć, więc o czym tu dyskutować w ogóle icon_wink
Awatar
wkręcam się
11-11-2015 16:29

jak sie nie ma mozliwosci instalowania anteny, to np we FR po adsl (Free, SFR, Orange) pozostaje taki wybor:
- TVP Polonia i TVP INfo za 0,99E
- TVN24 za 1,99E
- iTVN za 2,99E
nic w HD i zero radia. Czyli za te kilka kanalow miesiecznie 5,97E

Drzewiej byla TVP Historia i TVP Kultura, wycofane z powodow ograniczen licencyjnych.

Wiec coz trzeba lamac umowy PC , u mnie dziala super z plaska antena 30x50 cm schowana w kacie tarasu, praktycznie niewidoczna

szkoda ze nie mozna dokupic (na miesiac, czy na caly czas trwania umowy) pojedynczych kanalow tylko od razu caly pack ale to inny problem - a mozae o czyms nie wiem, moze jest taka mozliwosc??
Awatar
jestem zawsze
15-11-2015 17:31

Wracając do tematu to ciekawe czy wraz z publikacją ramówek na grudzień w ramach serwisu Polsat Media poznamy więcej informacji na temat Polsatu 1. Jeżeli tak będzie to nowinki pojawią się w tym lub kolejnym tygodniu gdy wspominana firma reklamowa wstawi oferty stacji słonecznej telewizji na grudzień.
Awatar
jestem zawsze
29-11-2015 21:33

No i niestety ramówka na grudzień już jest ale tylko dla Polsatu 2 i to niestety bez zmian - coraz bardziej zaczynam wątpić w to że kanał Polsat 1 wystartuje choć podobno jest szansa na to że słoneczna stacja nie zrezygnuje z swoich planów.
Awatar
przyjaciel strony
30-11-2015 09:41

A czy ktoś powiedział, że jakieś zmiany muszą być w Polsacie2? Jest to najchętniej oglądany kanał spośród tych bez naziemnego zasięgu. Co prawda stracił Widownię, ale jego wynik i tak jest bardzo dobry. Nie za bardzo wiem w jakim kierunku mieliby majstrować przy tym kanale
bardzo ważna osoba
30-11-2015 15:38

Skoro 1pol2 ma nadawac tylko w Polsce to nie potrzebne są np. Wydarzenia czy Interwencja. A takze według mnie układ ramóki powinien zostac dostosowany do Polskiego czasu.
Udostępnij ten temat