"Interwencja" i "Interwencja. Taka jest Polska""Interwencja" i "Interwencja. Taka jest Polska""Interwencja" i "Interwencja. Taka jest Polska""Interwencja" i "Interwencja. Taka jest Polska"

"Interwencja" i "Interwencja. Taka jest Polska"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-02-2015 16:10

Właściwie biuro prasowe tego mi nie potwierdziło, więc być może to kolejny program widmo, typu "Polska i świat", "Światopogląd", "Pogodowy przegląd tygodnia", "Wkurz tygodnia", ale muszę Wam o tym napisać icon_wink. W marcowej ramówce jest nowy program pt. "Interwencja tygodnia". Zamiast "Polski - magazynu reporterów krajowych", czyli w soboty o 21:00.

Ale jak wspomniałem, Polsat tego nie potwierdza. Tytuł jednak sugeruje przegląd materiałów z "Interwencji". Coś takiego już było - druga odsłona "Interwencji Extra" w Polsat News w formie cotygodniowej. Zobaczymy, co z tego wyjdzie i czy coś w ogóle icon_wink.
bardzo ważna osoba
18-02-2015 16:13

No jak zniknęła interwencja w tygodniu z 1polnew to może być prawdą.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-02-2015 16:20

Ona nie zniknęła, tylko jest przesunięta na godziny nocne icon_smile.
bardzo ważna osoba
18-02-2015 16:23

Ja w nocy nie oglądam,więc dla mnie zniknęła icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-02-2015 16:25

Nie zniknęła. Jakiś serwis podał głupotę, ale to nieprawda. Dowód poniżej. Po prostu jest w nocy. A ma napisy dla niesłyszących, to będzie emitowana, choćby tylko po to, żeby wypełnić wymogi KRRiT.
MN dodał/a następującą grafikę:
interwnecjawpn.jpg
bardzo ważna osoba
19-02-2015 11:08

Może ten program będzie nadawał z terenu na żywo.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-02-2015 14:22

To by było świetne. Jakaś sprawa z tygodnia rozszerzona w postaci rozmów w terenie. Coś takiego już było, ale tylko okazjonalnie.

http://tvpolsat.i...dmore=4419
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-03-2015 19:33

Ostateczna nazwa programu to "Interwencja. Taka jest Polska". Więcej informacji w newsie w naszym serwisie.
Udostępnij ten temat