Polsat Cafe

Awatar
bardzo ważna osoba
01-08-2013 19:48

Polsat ma chyba jakąś banię z tymi serialami paradokumentalnymi. Moim zdaniem najlepsze są i tak Dlaczego ja?, Trudne sprawy oraz Pamiętniki z wakacji.
wink
Awatar
ekipa moderatorska
01-08-2013 19:52

MN napisał(a):

Presserwis: W Polsat Cafe pojawi się własny, polski serial docu-soap. Obecnie Polsat Cafe nadaje już takie seriale, ale tylko powtórki z głównego Polsatu - "Nieprawdopodobne, a jednak", "Zdrady" i "Trudne sprawy".


To może być ten zapowiadany Cały ten Zgiełk.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-08-2013 14:59

Tak, dokładnie. To ten serial. Informację potwierdziliśmy u producenta.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-08-2013 17:48

A więc znamy już ramówkę Polsat Cafe na wrzesień.

http://owip.redef...n_2013.xls

Z ciekawostek, jak już pisałem "Mała czarna" z nowymi odcinkami w Polsat Cafe. Raz w tygodniu premiera godzinnego odcinka. Od 16 września o 20:00. A w dni powszednie o 11:00 powtórki starych odcinków z TV4. Poza tym nowością będzie "Mały nieporadnik" Katarzyny Cichopek. Z nowości zagranicznych m.in. "Kardashianki w Miami".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-09-2013 15:58

W związku z tym, że Beata Sadowska jest na urlopie macierzyńskim, to przez ten czas program "Zoom na miasto" będzie prowadzić Magda Modra.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-09-2013 15:23

Media plotkarskie donoszą, że urlop pani Beaty był wyjątkowo krótki już już wróciła do pracy, więc pewnie w ten piątek o 22:00 ją ujrzymy.

Polecam też Wam zalajkować profil Polsat Cafe na Facebooku icon_smile: https://www.faceb...ion=stream
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-11-2013 16:57

Polsat Cafe wczoraj bez zapowiedzi zmienił ramówkę. Wprowadzono już zmiany, które miały być od końca listopada/początku grudnia. W programach, w EPG jest stara ramówka.

"Mała czarna" znowu została przeniesiona. Wnioskuję po tym, że ma bardzo słabe wyniki oglądalności. Najpierw była w poniedziałki i czwartki o 20:00, potem tylko w poniedziałki o 21:00, a teraz w poniedziałki o 22:30. Z dobrych informacji, to "Tancerki" z poniedziałków z 00:30 zostaną przeniesione na czwartki na 21:30. Poza tym szereg innych zmian.

W październiku Polsat Cafe miał spadek widowni w stosunku do października 2012 roku, niewielki, ale jednak. I teraz bardzo mieszają w ramówce. Widać, że walczą o lepsze wyniki.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-02-2014 20:29

Przejrzałem ramówkę Polsat Cafe na marzec i oczywiście, poza kulisami "Tańca z gwiazdami", które na pewno będą hitem stacji, zauważyłem też że:

* wracają "Salonowe rewolucje", zgodnie z zapowiedzią pani dyrektor Borowiec, rozszerzone do godziny - odcinki 1. sezonu miały po 30 minut (środa, 21:00),
* pojawi się nowy polski serial / program "Porody" - godzinny (wtorek, 21:00),
* z polskich nowości też "Super Rodzinka", również godzinna (poniedziałek, 21:00),
* będzie też 2. sezon "Kolacji z szefem" (czwartek, 21:00),
* "Zdrowie na widelcu" będzie miało aż 3 premierowe emisje w tygodniu, a nie jedną jak dotąd - poniedziałek, wtorek, środa o 22:30.

Nie ma nowych odcinków "Małej czarnej" - co mnie nie dziwi, po tym jak jesienią co chwilę zmieniano porę emisji programu. Nie będzie też nowych odcinków "Zrozumieć kobietę" Krzysztofa Ibisza. Ale nie ma się co dziwić - Ibisz ma teraz inne obowiązki.

Kontynuowane będą: "Fotorodzinka" - pani Steczkowska wraca więc na antenę (II sezon, wtorek, 22:00), "Przez żołądek do serca" Ewy Wachowicz (środa, 22:00 - tuż po "Top Chefie" - to mała zmiana, bo dotychczas program nachodził na "Top Chefa" - był o 21:30), "Aleja sław" (czwartek, 22:00), "Z tyłu sceny" (piątek, 21:00), "Gwiazdy na dywaniku" (piątek, 21:30), "Zoom na miasto" (piątek, 22:30) i "Dobrenocki" (sobota, 23:00).

Nowości zagraniczne, m.in. "Fairy Job Mother UK", "Undercover Princes", "Why Am I Single?", "Saving Gen Y", "The Face".
Udostępnij ten temat