Polsat Cafe

Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-03-2014 00:30

W Polsat Cafe emitowany jest program "Włącz emocje!" promujący "Kulisy Tańca z gwiazdami". Pokazywane są wypowiedzi uczestników (inne niż w pozostałych zapowiedziach), a potem lektor zaprasza na "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" do Polsatu na piątek na 20.00, a o 22.00 na afterparty - takie określenie pada - do Polsat Cafe na "Kulisy Tańca z gwiazdami". Program z kulisami nazywa się właśnie "Kulisy Tańca z gwiazdami" bez członu "Dancing with the stars". Pokazane jest też logo kulis - taka sama kula jak w logo głównego programu, a czcionką, którą w głównym logo zapisane jest "Dancing with the stars", napisane jest "Kulisy Tańca z gwiazdami".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-03-2014 16:19

Poniżej ten zwiastun, o którym pisałem w poprzednim poście.

Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-03-2014 17:06

Przejrzałem ramówkę kwietniową i widzę, że jednak zrezygnowano z II serii "Salonowych rewolucji", które miały być emitowane w postaci godzinnych odcinków w środy o 21:00. Zresztą, o tym programie ani słowa nie było przy okazji prezentacji ramówki, więc go nie będzie wiosną.

Z ciekawostek, to w kwietniu będzie pasmo powtórkowe II serii "Naszego nowego domu" w poniedziałki o 19:00. Myślę, że dobra pora dla osób, które nie mogą oglądać w niedziele w Polsacie.

W ramówce jest też nowy program "Znam twoją przyszłość", ale to chyba jakiś pilot.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-03-2014 20:57

Gościem "Programu telewizyjnego" w TOK FM była Jolanta Borowiec, szefowa Polsat Cafe. Oczywiście, wiele się nie dowiedzieliśmy, bo tradycyjnie pan Krzyżaniak przez większość programu wygłaszał jakieś swoje tezy - tym razem o telewizji wojującej i feminizmie, a potem o znaczeniu grupy 16-49 i programach kulturalnych w stacjach kobiecych. Ale jakoś już się do tego przyzwyczaiłem, słuchając co tydzień tej audycji...

Jednak mimo to coś tam ciekawego padło. Otóż, najpopularniejsze programy w Polsat Cafe to "Dobrenocki", "Aleja sław" i "Gwiazdy na dywaniku". Pani Jolanta nie wspomniała o "Kulisach Tańca z gwiazdami" - widocznie zapomniała, a to też przecież hit oglądalności icon_wink. Inne ciekawe sprawy, to to, że w Polsat Cafe nie sprawdzają się programy o mężczyznach - tego kobiety nie chcą oglądać. Programy w Polsat Cafe mają od około 10 tys. widzów do 350 tys. widzów, ale przez cały dzień przez stację przewija się milion osób. Sporo mężczyzn ogląda Polsat Cafe, nawet 40% widowni to mężczyźni. Panowie najbardziej lubią program "Dobrenocki". O dziwo, lubią też programy o przemianach kobiet.

Z trendów na najbliższy czas, to pani Jolanta stawia na poradnictwo, które cały się dobrze ogląda i na talk-show. I też pani Jolanta mówiła o dokumentach, które również dobrze się oglądają, ale obecnie jest ich mniej, bo trudno kupić ciekawe produkcje i trzeba oglądać, przeglądać kilkadziesiąt filmów zanim wybierze się coś godnego uwagi.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-03-2014 18:52

Co prawda widzę, że głównie ja piszę w tym wątku, ale jakoś się nie załamuję i piszę dalej icon_wink.

A więc, w ten poniedziałek ma już wreszcie zadebiutować "Super rodzinka". Nagranych jest już parę odcinków, z Margaret, Pectusem i Rafałem Brzozowskim. Program nagrywany jest w Nowe Hollywood Studio: nowehollywood.pl.

Co prawda nie mam pewności na 100%, ale wydaje mi się, że poprzednik tego programu, czyli "Grunt to rodzinka", nagrywano w obecnym studiu Polsat Biznes, gdy jeszcze Polsat Biznes tam nie urzędował, a teraz nie mają gdzie się podziać, to wywiało ich aż do "Hollywood". Studio jest zupełnie inne niż w "Grunt to rodzince". Dużo zdjęć: http://akpa.pl/im...p;pageID=6.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-03-2014 19:12

Ja tu się nie udzielam ale czytam twoje newsy w tym wątku icon_smile a program "Super
rodzinka" można z ciekawości oglądnąć icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-03-2014 19:15

Dokładnie, bo to przecież nie będzie program tylko dla kobiet, a typowy talk-show, z którego sporo można dowiedzieć się o życiu swoich ulubieńców icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-03-2014 12:22

No dokładnie tak czasami oglądałem "Grunt To rodzinka" a ten nowy program to będzie coś bardzo podobnego nikt nie mówi że to program tylko dla kobiet icon_wink
Udostępnij ten temat