Polsat Cafe

Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-04-2014 19:02

Szkoda, że Polsat Cafe się tym nie chwali - a jest czym. "Kulisy Tańca z gwiazdami" mają coraz lepsze wyniki - najchętniej oglądane wydanie w marcu miało 351,5 tys. widzów i był to najchętniej oglądany program w stacjach lifestylowych w marcu właśnie (dane: NAM, media2.pl).
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-05-2014 15:10

Od 2 czerwca będzie obowiązywać wakacyjna ramówka Polsat Cafe. Trochę się zmieni w ramówce. O 19:00 zamiast powtórek "Naszego nowego domu" będą emitowane powtórki "Dnia, który zmienił moje życie". Ponadto, pasmo o 21:00, w którym teraz są w większości polskie programy, zajmą zagraniczne dokumenty i programy (poniedziałek - czwartek). Codziennie o 22:00 "Gwiazdy na dywaniku" (powtórki ostatniej serii). Ponadto, jeszcze inne zmiany, jak np. "Salonowe rewolucje" o 17:00 (poniedziałek - piątek).

Jesienna ramówka wejdzie w życie we wrześniu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-08-2014 20:25

Zdjęcia z planu programu "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska show": http://akpa.pl/im...p;pageID=1.

Ze zdjęć można wywnioskować, że to będzie program podobny do "Szymon Majewski show". Nawet będzie parodia "Wydarzeń", jak dobrze wywnioskowałem icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
18-08-2014 20:45

To powinien być program dla Polsatu lub TV4. W Polsat Cafe nie ma co liczyć na wysoką oglądalność.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-08-2014 21:06

Premiera "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska show" 8 września, w poniedziałek o 21:00.
bywam tu czasem
21-08-2014 21:30

Szkoda ze w ten dzień, będzie musiał walczyć z "tata sam w domu", moze ze względu na to, ze kiedyś Szymon Majewski show leciało o podobnej porze w ten dzień. Moim zdaniem mogliby zamienić te dwa programy miedzy kanałami
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-08-2014 15:08

W ramach uzupełnienia.

"Panny na wydaniu" - poniedziałki 22:30.
"U-Turn" - wtorki 22:30.
"Porody" (II sezon) - wtorki 21:00.
"Shopping Queen - Królowa zakupów" - czwartki 21:00.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-08-2014 18:19

Przejrzałem sobie całą ramówkę Polsat Cafe na wrzesień i część programów spadło, nie będą kontynuowane. Jeśli już, to będą tylko powtórki.

Wypadły:
"Super rodzinka" Agnieszki Popielewicz
"Przez żołądek do serca" Ewy Wachowicz i Witka Iwańskiego
"Kolacja z szefem"

Z kolei "Gwiazdy na dywaniku" będą mieć dwie premierowe emisje w tygodniu, a nie jedną jak wcześniej - środa i czwartek, 22:30.

A program pani Dowbor ostatecznie ma się nazywać "Zdrowa w każdym detalu" i będzie emitowany premierowo w soboty o 08:30 rano.
Udostępnij ten temat