Polsat Cafe

Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-09-2014 21:30

Program "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" to taki "Szymon Majewski Show" z mniejszym budżetem icon_wink. Mnie to na razie nie porywa, ale kto wie, może się rozkręci.
MN dodał/a następującą grafiki:
kwait7.jpg kwait6.jpg kwai5.jpg kwiat4.jpg kwait2.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-09-2014 17:48

Obejrzałem wczoraj I odcinek "Shopping Queen" i krótko mówiąc, to są tacy modowi "Ugotowani". Różnica taka, że są też eksperci i jest pani prowadząca. Pani Boruc bez rewelacji tam wypada, ale sam program może się przyjąć.

Chciałem też zobaczyć we wtorek "U-Turn", ale programu nie wyemitowano. Zamiast wyemitowano "Gwiazdy na dywaniku".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-11-2014 14:27

Od poniedziałku pierwszy sezon "Pielęgniarek" emitowany jest od poniedziałku do piątku o 19:00 w Polsat Cafe.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-11-2014 16:08

Święta w Polsat Cafe to właściwie to, co zwykle, poza powtórkami kolędowań z Polsatu i nowym programem "Święta okiem kobiety". Będzie też godzinne, specjalne wydanie "Zoomu na miasto".

W Sylwestra o 22:00 specjalne wydanie "Zoomu na miasto" (30 minut), o 23:00 specjalna "Aleja sław", a o 00:30 kolejne specjalne, godzinne wydanie "Zoomu na miasto".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-02-2015 14:26

Przejrzałem ramówkę Polsat Cafe na marzec. Wygląda to okropnie. Wygląda na to, że wszystkie polskie premiery przesunęli na kwiecień.
Awatar
ekipa moderatorska
23-02-2015 15:27

Ta stacja od kilkunastu miesięcy stoi w miejscu z oglądalnością. Startowali z podobnego poziomu co Polsat Play. Ale Polsat Play zmienił formułę i od dłuższego czasu cały czas idzie do przodu. Cafe stoi w miejscu mimo premier nowych programów. Przydałaby się tu rewolucja jeśli chodzi o ramówkę.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-03-2015 00:57

Obejrzałem pierwszy odcinek "Randki z Maślakiem", który wczoraj miał premierę w Polsat Cafe. No cóż, pan Rafał musi wiedzieć, że pani Jolanta Borowiec, szefowa kanału co sezon wprowadza nowości, z których 90% idzie potem do śmieci, a niektóre programy to nawet się nie ukazują w ogóle ("U-Turn. Zawróceni" ). Także ostrzegam pana Rafała, że może się długo nie nacieszyć swoim programem icon_wink.

Ale do rzeczy. Sam program jest dość dobrze zrobiony. Akurat pod kobiecą widownię. Są emocje. Dziewczyna z kompleksami zostaje wybrana przez Mistera Polski, który to jej list wyróżnia z wielu, które dostał. Przyjeżdża do małej miejscowości, gdzie jego pojawienie się jest niebywałą atrakcją. Wszyscy o tym mówią - nawet u fryzjera. Rodzina nie może doczekać się jego przyjazdu. Tata stoi w oknie, wypatruje. Nagle jest, pan Rafał przyjeżdża z kwiatami. Oczarowuje swoim urokiem całą rodzinę. Zapewnia jednak, że odda córkę poz zabawie i nic się jej nie stanie. Całe liceum jest podekscytowane pojawieniem się pana Maślaka. Wypowiada się dyrektorka, wychowawczyni wita go na studniówce. Pan Rafał jednak podkreśla, że jest zwykłym chłopakiem. Koleżanka bohaterki to potwierdza. "Rozmawiało mi się z nim, jakbym go znała od gimnazjum" - stwierdza. Bohaterka odcinka jest zachwycona. Spełnił jej marzenie. Pisze później list do pana Rafała. Dziękuje mu. Pan Maślak spełnił swoją misję.

Wcześniej z z kolei poznaliśmy tatę pana Maślaka, brata pana Maślaka i mamę pana Maślaka. Znowu wzruszająca historia, tym razem o spalonym dachu domu Maślaków, a także losy pana Maślaka i jego kariery. Też wzruszające.

No cóż, same emocje icon_wink. Trochę może ironicznie to napisałem icon_wink, ale myślę, że jak na rożne gnioty, które w Polsat Cafe się zdarzały, to ten program jest w miarę udany. Troszkę jednak przesadzono z kreowaniem pana Maślaka na jakiegoś guru. "Jestem prosty chłopak ze wsi" - jakoś tego nie było widać panie Rafale icon_wink.

Czy będzie drugi sezon, to zobaczymy, bo jak pisałem, w Polsat Cafe o to jest ciężko icon_wink.
Awatar
przyjaciel strony
25-03-2015 09:03

Chłopaki do wzięcia - wersja celebrycka?
Udostępnij ten temat