Polsat Cafe

Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-03-2015 15:31

Nie do końca, bo podkreślano, że pan Maślak ma już dziewczynę, a bohaterkom programu tylko lub aż spełnia marzenia icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-03-2015 19:32

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek programu "Jacyków w Twojej szafie". Myślę, że ten program, jak i "Randka z Maślakiem", utrzymają się na dłużej niż jeden sezon, bo są porządnie zrobione.

W programie pana Jacykowa nie do końca chodzi o modę, czy zmiany w szafie. O to też, ale oczywiście ważne są też emocje, jak to w telewizji. Poznajemy więc bohaterkę, która walczy z chorobą alkoholową i całą emocjonalną historię. Pan Jacyków zmienia jej ubrania. Przerabia na miejscu dzięki maszynie do szycia, część w ogóle wyrzuca, a braki uzupełniane są dzięki zakupom za 500 zł. Taki jest budżet na zakupy, fryzjera i inne zabiegi, którym chce poddać się bohaterka.

Na końcu jest prezentacja odmienionej bohaterki. Choć już w trakcie odcinka pokazywane są kolejne stylizacje (3 różne ubrania). We wczorajszym odcinku na końcu był występ kabaretowy bohaterki, bo takie miała marzenie, żeby wystąpić przed prawdziwą publicznością, więc jej to zorganizowano.

Na razie jestem pozytywnie zaskoczony nowościami Polsat Cafe. Jeszcze zostały "Oszukane", ale to już pewnie zwykły paradokument icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-05-2015 14:16

Tak jak przewidziałem, wiosenna ramówka to znowu niewypał. Oglądalność stoi w miejscu. "Randka z Maślakiem" miała mieć 12 odcinków, a na razie pokazano 5, w międzyczasie powtarzano od początku, a w ostatni wtorek zamiast wyemitowano inny program - "Zdrowie na widelcu". W między czasie zamieniono też miejscami "Aleję sław" i "Zdrowie na widelcu" właśnie (wymieniono poniedziałek ze środą -22:00).

To tyle, co ja zauważyłem, a tak bardzo namiętnie Polsat Cafe nie oglądam. Aczkolwiek już widać, że znowu klapa. Zwłaszcza program Maślaka, którym tak się pan Rafał chwalił na Facebooku, ale już przestał icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-05-2015 17:55

Program Maślaka musiał być niezłą klapą, bo przesunięto go na godz. 15:00, czyli de facto na stracenie icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-12-2015 15:36

Anna Guzik nie poprowadzi kolejnej edycji programu "Grzeszki na widelcu". Najprawdopodobniej zastąpi ją inna aktorka , Elżbieta Romanowska . icon_smile

http://www.wirtua...olsat-cafe
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-12-2015 15:45

Kolejne zmiany w 1polcaf. Zuzanna Ziomecka odchodzi ze stacji - w programie "Demakijaż" zastąpi ją Krzysztof Ibisz . icon_smile

http://www.wirtua...ztof-ibisz
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-12-2015 17:03

Jak Krzysztof Ibisz pogodzi to z prowadzeniem programu "Gwiazdy w sieci" icon_lol?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-12-2015 17:16

Ibisz połączy prowadzenie w ten sposób ,że program "Demakijaż" emitowany będzie przez internet LTE icon_razz.gif
Udostępnij ten temat