Polsat Futbol

stały bywalec
02-08-2011 22:05

Ĺťeby Polsat Futbol stał się atrakcyjnym kanałem dla widza powinien posiadam stabilną i bardziej urozmaiconą ofertę. Przez pierwsze trzy lata istnienia w ofercie mieli LE, a teraz przez kolejne trzy lata najpewniej będą mieli tylko Ekstraklasę.
A żeby odnieść sukces to np. od tego sezony powinni zakupić prawa do Ekstraklasy, tak jak to uczynili. Ale także powinni utrzymać prawa do LE oraz zakupić pełne prawa do LM czyli dla kanału otwartego, jak i dla kanałów zakodowanych. Prawa, te oczywiście powinni utrzymać nie przez najbliższe trzy sezony, ale przynajmniej przez sześć. Wtedy wróżę im sukces. icon_wink
Może zapomnieli, ale dzięki podobnemu postępowaniu odnieśli sukces z Polsatem Sport na początku XXI wieku. Mieli pełne prawa do LM, Bundesligi, a także do Mundialu w 2002 roku.
Tylko niech mi nikt nie pisze o finansach, bo te prawa przez te sześć sezonów kosztowałyby ich ze 300 mln złotych. A wiemy, że w tym roku wydali jedyne 22 miliardy złotych i z tego, co wiem to jeszcze nie koniec jeśli chodzi o telekomunikację. Jeśli Solorz zaniedba ofertę telewizyjną to za pomocą tego swojego super szybkiego internetu nie będzie miał za bardzo, co pokazywać.
Edytowane przez Matthias dnia 02-08-2011 22:11
Awatar
przyjaciel strony
02-08-2011 22:18

Polsat Futbol żeby istniec potrzebowałby jedną mocną ligę np Portugalską i kupic od C+ Francuską zamiast tego usunąc Ukraińską i Rosyjską ,no i jeszcze może Grecką ale i tak znając Polsat nic nie zrobią w tym kierunku
stały bywalec
02-08-2011 22:21

Tego typu ligi nie przyciągną widzów. Musiałaby to być liga z wielkiej triady czyli hiszpańska, angielska, niemiecka.
Niby Kmita smęci, że teraz inwestują tylko w rodzimy sport, ale oni inwestują tam, gdzie im zawieje.
Próba osiągnięcia sukcesu Polsatu Futbol tylko poprzez Ekstraklasę i to okrojoną raczej się nie powiedzie.
jestem zawsze
02-08-2011 22:29

Ogladalnosx Ligi Polskiej to 71 tys w PF W C+ ponad 200 tys . Macie porównanie.PF ma prawa do kanalów klubowych Premiership i Barcelony oraz Bayernu,tylko ze to odgrzewane kotlety. LE ,LM,Polska liga ten sezon potem tylko liga polska a po stracie ligi polskiej za 3 lata?? Rok bez praw?? Polsat postawił cała kase na siatkówke i to jest problem na futbol kasy brakło.
przyjaciel strony
02-08-2011 22:34

wogóle to powinien byc Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport 2 i w tym dawac wydarzenie które sie nakąłdaja np siata, boks itp a nie dają w odtworzeniu a na PF ***** leci
Awatar
przyjaciel strony
02-08-2011 22:38

Niby masz rację ale Niemiecka została niedawno znowu kupiona przez Eurosport a Angielska też chyba w zimę.
W Hiszpańskiej liczy się tylko Real i Barcelona i nikt więcej po za tym to nudna liga .
Ja napisałem tylko te ligi które są w zasięgu ręki pana Kmity i tyle.
Akurat tyle pan Kmita inwestuje w Polski Sport to gów.no po za Siatką
Edit.piotrln skąd wiesz ile Polsat dał na Siatkę i że Polsat nie ma kasy?
Jeżeli nie wiesz to po co się odzywasz
stały bywalec
02-08-2011 22:38

Masz rację, ale te ligi, co wymieniłeś nie przyciągną zbyt wielu widzów. Równie dobrze mogą zostać te, co są. Ja tylko wymieniłem te, które by coś poradziły na nieciekawą sytuację Polsatu Futbol. Liga hiszpańska oraz niemiecka chyba są zajęte to 2015 roku, a i po tym terminie ciężko by było zakupić do nich prawa.
@leonnik6
Idiotyczne zestawienie oglądalności, które nie ma związku z rzeczywistością.
jestem zawsze
02-08-2011 22:44

LM niechce Polsat arci691 . LE chyba tez nie skoro niestaneli do przetargu, to ich niechca . LIge Polska straca za 3 lata co wtedy ?Chyba ze sie dogadaja z C+ i kupia sublencje na lige angielska i ew Francuska.
Udostępnij ten temat