Polsat Futbol

Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2011 19:14

Już widać, że wychodzi mała klapka icon_wink. Dla tysiąca osób nie będą robić magazynów Ekstraklasy, bo to się nie opłaca, więc wszystkie będą emitowane równolegle w Polsacie Sport. Stawiam, że raczej nie tylko jesienią, ale później też. Wiem, wiem, Cyfrowy Polsat i Polsat twierdzą coś innego, ale oni co chwilę zmieniają zdanie icon_wink. Pamiętajcie też, że trwa kampania pakietu Sport HD CP, więc teraz nie będą ogłaszać, że np. magazyny na stałe będą w Polsacie Sport, ale myślę, że tak będzie.

Polsat powinien popracować nad zasięgiem Polsatu Futbol, bo tutaj jest dramat. I nie mówię o Cyfrowym Polsacie, ale o kablówkach. Inaczej to zawsze Polsat Futbol będzie piątym kołem u wozu icon_wink. Choć w sumie, w CP to też można by go przenieść do Familijnego HD, ale ktoś się uparł, aby na siłę z PF robić ekskluzywny towar, tylko coś to nie wychodzi icon_wink.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
05-08-2011 19:28

Nic dodać, nic ująć, taka jest prawda, niestety icon_wink
stały bywalec
05-08-2011 19:43

MN napisał(a):
Polsat powinien popracować nad zasięgiem Polsatu Futbol, bo tutaj jest dramat. I nie mówię o Cyfrowym Polsacie, ale o kablówkach.

Ale kablówek nie przyciągną samą Ekstraklasą. Kablówki mają w ofercie Canal+, a przecież wiadomo jaką ofertę posiadają te kanały jeśli chodzi o Ekstraklasę, a do tego dochodzą czołowe ligi piłkarskie Europy. Parę postój wyżej przedstawiłem swoje fantazje, jak powinna wyglądać oferta Polsatu Futbol, aby przyciągnąć widzów, a i przy okazji znaleźli by się chętni wśród kablówek.
Kmita inwestowaniem w polski sport - piłkę nożną, nie osiągnie dużego sukcesu, tzn. Polsat Futbol nadal będzie miał średnią oglądalność na poziomie jednego tysiąca.
Kmita stworzył sportowy kanał tematyczny poświęcony piłce nożnej mając zero atrakcyjnych praw sportowych.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2011 19:52

Tak, ale Canal+ to kanały premium, a Polsat Futbol można nabyć taniej i "wsadzić" do niższych pakietów. Wszystko jest kwestią dobrego przedstawienia produktu i atrakcyjnej ceny dla kablówek icon_wink. Da się to "upchnąć", ale trzeba chcieć icon_smile.
jestem zawsze
05-08-2011 21:20

Ale co może zrobić gdy mecze sa od 5 do 8 wyboru?? Canal+ ma całość dotego Eurosport 2 który tez jest w kablu ma 4 wyboru.Gdyby Polsat nabył prawa dp FA Cup , to wtedy stalby sie atrakcyjniejszy.Do tego niechcieli LM ani LE.A patrz w tym roku Wisła pewny wystep w LE a moze i LM. Za rok może byc lepiej , a to trafia do Nsportu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2011 21:30

Powtarzam, że da się sprzedać każdy towar, ale trzeba go odpowiednio opakować, zmienić cenę i umiejscowić na odpowiedniej półce icon_wink. Ten powinien być na niższej, o wiele niższej półce icon_wink.
przyjaciel strony
05-08-2011 21:35

wogóle ja bym zlikwidował PF i dał jakies kanały alternatywne ze 3 wlaczane podczas trnsmisji które sie nakładaja dostępne dla wszystkich i kazdy bylby happy a tak jest do d*py było fajnie jak były kanały bez Futbol wystarcz PS, PSE , PS HD i PSN a równoległe kanały by sie właczały podczas nakłądanych transmisji i było by spoczko

prawde mówia sportklub ma lepsze prawa od Polsatu jesli chodzi o noge:

- Liga Brazylijska
- Liga Argentyńska
- Liga Belgijska
- Liga Serbska( okazyjnie)
- 2 Liga Angielska
- Puchar Anglii
- Puchar Ligi Angielskiej
- Puchar Króla
- Tarcza Wspólnoty
- Mecze reprezentacji Anglii u siebie

i fajnie było by ten kanał zobaczyc w CP jak i SK+

Edit: MN: Po raz ostatni upominam Cię, że nie piszemy postu pod postem! Istnieje przecież opcja Edytuj.
Edytowane przez MN dnia 05-08-2011 21:41
jestem zawsze
05-08-2011 21:36

Leonnik6 masz racje i jest PF1,2,3,4,5 na LE,tylko ze trzeba to zamowic przez infolinie czy sms. A bylo przy uruchomieniu tak fajnie do 4 meczy naraz jak kw MS 2010 w południowej ameryce.Czy transmisje ligowe. A Polsat Futbol mogli dac do kablówek w 2009 roku,mogli spokojnie sie dogadac dac taniej, i tak by zarobili wiekszy wpływ z reklam.
Edytowane przez piotrln dnia 05-08-2011 21:45
Udostępnij ten temat