Polsat Futbol

jestem zawsze
06-08-2011 18:57

Heh no właśnie Kmita zapowiadał w Cafe Futbol walke o LE i LM.Tylko po co mówił o walce skoro i tak jej niepodjeli. Woleli inwestowac w lige , ok ale co checi braklo ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-08-2011 19:07

Pan Marian Kmita to powinien przyjąć pseudonim Pinokio icon_wink.
jestem zawsze
06-08-2011 20:23

Licze że pójda po rozum do glowy i oferte piłkarską polepsza , wywalić ukraińską lige kto to ogląda??
przyjaciel strony
06-08-2011 20:54

Ukraińska wytarczy mecze Dynama Kijów i Szachtar Doniec, z Rosujskiej mecze Zenitu , CKS, Anzy a z Holenderskiej PSV, AJAX, Twente i smieci by nie było tak samo jak były turnieje Audi i Dublin to je NA PS pokazywali a nie na PF
jestem zawsze
06-08-2011 20:56

Postawili na lige Polska, pytanie co jak za rok spólka wymówi umowe i bedzie nowy przetarg. Dajmy na to ze nowym partnerem C+ bedzie Nsport , co wtedy powiedza Kmita i Wójcik?
Awatar
ekipa moderatorska
06-08-2011 21:15

Reklamy zawsze można by sprzedawać pakietami obejmującymi kilka stacji. To, że nie ma reklam w :tfutbol to zamierzony cel. Chcą zrobić z niego kanał premium i liczą na wykupywanie przez ludzi pakietu sportowego.

Polsat płaci za ekstraklasą 30 mln rocznie. Doliczając do tego koszty realizacji magazynów, studiów, komentatorów. To dla równego rachunku przyjmijmy 36 mln = 3 mln miesięcznie. Czyli 150 000 osób musi wykupić pakiet sport za 20 zł miesięcznie, żeby to się opłaciło. To jest realna możliwość.
jestem zawsze
06-08-2011 21:18

Nierealna na 1 kolejce ogladalnosc 70 tys , nielicz ze sie rzuca na lige polska .Gdyby były tam prawa do LM to może.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-08-2011 21:26

Jak widzicie, to już się nie zamyka budżetowo, więc magazyny są również w PS. Dla garstki widzów nie będą angażować ekipy do produkcji magazynów. Mecz Ekstraklasy to już inna sprawa, bo dostają gotowy przekaz i nawet nie muszą wysyłać komentatorów na stadion icon_wink.
Udostępnij ten temat