Polsat Futbol

jestem zawsze
06-08-2011 21:28

I niewysylaja icon_green . Tylko Śląsk ze stadionu, reszta ze studia.
przyjaciel strony
06-08-2011 21:30

nie bo łks - lech byli na stadionie i rep. Marcin Lepa
jestem zawsze
06-08-2011 21:33

No bo startowali wtedy z ligą , wiec wysłali dzis byly ze studia . Wczoraj również.Dotego nie dali dokończyc wypocin Kowalskiemu dokończyc , przeniesli obraz na 2gi mecz po czym reklamy w PS,Polsat Futbol to niewiem.
stały bywalec
06-08-2011 21:42

piotrln napisał(a):
Postawili na lige Polska, pytanie co jak za rok spólka wymówi umowe i bedzie nowy przetarg. Dajmy na to ze nowym partnerem C+ bedzie Nsport , co wtedy powiedza Kmita i Wójcik?

Nie ma takiej możliwości. Umowa może zostać rozwiązana po roku w celu utworzenia kanału Ekstraklasa TV, a nie przeprowadzenia kolejnego przetargu. Ĺťeby rozwiązać umowę muszą wyrazić na to zgodę wszystkie kluby Ekstraklasy, a przecież wiemy do kogo należy jeden z tych klubów.

Staszek napisał(a):
Reklamy zawsze można by sprzedawać pakietami obejmującymi kilka stacji. To, że nie ma reklam w :tfutbol to zamierzony cel. Chcą zrobić z niego kanał premium i liczą na wykupywanie przez ludzi pakietu sportowego.
.

No, nie wiem. Polsat jest zbyt zachłanny żeby sobie pozwolić na takie straty. Myślisz, że kogoś przyciągną do Polsatu Futbol, bo nie ma w nim reklam? Chyba sam nie wierzysz w to, co piszesz. Reklama to podstawa egzystencji kanałów, które nie są kanałami premium, a takim Polsat Futbol jest.
jestem zawsze
06-08-2011 21:46

Polsat 20 mln płaci rocznie za lige Polska,C+ 60 ,Eurosport 15 . Co wtedy jak liga zniknie, dajmy nawet ze za 3 lata. Co wtedy zrobi Kmita? Jak juz niechce nic z nogi kupowac,jeszcze oddadza Eredyvisie Sportklubowi.
stały bywalec
06-08-2011 21:49

Co za trzy lata będzie to nie wiadomo, ale nawet jeśli za te trzy lata straci prawa do Ekstraklasy to będzie mógł znów kupić prawa do LE czy LM albo po prostu zlikwiduje Polsat Futbol.
jestem zawsze
06-08-2011 21:51

LM nigdy niekupią Nsport dało za obecny kontrakt wg róznych zródeł i 48 mln Euro.Co do LE gdyby startowaly co roku polskie kluby, to mozna zarobic na tym.
stały bywalec
06-08-2011 21:57

Te nigdy to taka gadka, szmatka. Za te trzy lata to nie wiadomo czy nSport w ogóle będzie istniał, bo ten kanał jest jeszcze w większej agonii niż Polsat Futbol. W ITI jadą na kredytach czyli tak na prawdę nie mają pieniędzy.
Udostępnij ten temat