Polsat Futbol

jestem zawsze
06-08-2011 21:59

Czy ja wiem , no zobaczymy ITI wypilo LM i Le sozony 2012-2013 do sezonu 2014-2015. Pytanie jak mówisz czy jeszcze wogóle bedzie N czy juz cyfra.live park zyczy sobie wieksze ceny za kabiny komentatorskie niz uefa za kabiny komentatorskie w lidze mistrzow
Edytowane przez piotrln dnia 07-08-2011 01:48
jestem zawsze
18-08-2011 19:25

http://forum1x2.p...172_4.html Przyjzyjcie sie ogladalności Polsatu Futbol i porównajcie do PS ,C+ i inych stacji.
jestem zawsze
18-08-2011 20:10

Tu kolego masz świeższe wyniki oglądalności. Te co podałeś są sprzed tygodnia.
Oglądalność nie jest oszałamiająca, ale widać, że utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Średnia oglądalność z ostatniego weekendu wynosiła 20,4 tysiąca, a w pierwszym weekendzie 17,9, wiec widać, że nawet rośnie. Nadal to nie jest oszałamiający wynik, ale należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze to to, że Polsat Futbol jest w pakiecie Sport HD, a w tym pakiecie jest także Polsat Sport HD, więc jeśli ktoś ma do wybory kanał SD albo HD to chyba wiadomo, że wybierze kanał HD i dlatego oglądalność samego Polsatu Futbol nie jest oszałamiająca.
Jeśli chodzi o Canal+ to tu wystarczy zwrócić uwagę na to, że transmituje mecze drużyn bardziej medialnych czyli Wisły, Lecha, Legii. Mecze z udziałem tych drużyn cieszą się największą popularnością Canal+.
Ładnie to wygląda na przykładzie Polsatu Sport. Mecz ŁKS-u z Lechem oglądało ponad 202 tysiące, Ruchu ze Śląskiem 82 tysiące, a mecz Górnika z Widzewem zaledwie 47 tysięcy.
Wszystko to decyduje o tym, że oglądalność nie jest oszałamiająca, ale średnia oglądalność na miesiąc Polsatu Futbol poprawi się znacznie
jestem zawsze
18-08-2011 20:15

Liczba widzów zalezy od tego jakie mecze nadają. Niektóre maja 21 tys ale czesc i nawet ponizej 10 tys.Legia-Śląsk zapewne bedzie miec duża ogladalnosc.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-08-2011 20:17

Pisałem już kiedyś, że te dane nie za bardzo oddają prawdę, bo tak jak napisał @Viking część osób ogląda mecze w Polsacie Sport HD, a ten kanał nie jest monitorowany przez Nielsena, także te dane są niepełne. Polsat powinien postarać się, żeby PS HD był jednak monitorowany icon_smile.
jestem zawsze
18-08-2011 20:23

piotrln napisał(a):
Legia-Śląsk zapewne bedzie miec duża ogladalnosc.

Jeśli masz na myśli oglądalność na Polsacie Futbol to raczej nie (ale może jakiś rekord padnie dla PF), bo mecz będzie także na Polsacie Sport. Tu znów będziemy mogli zobaczyć jaka jest siła Polsatu Sport. Oglądalność być może zawstydzi Canal+ czy Canal+ Sport.icon_green Nie wiem akurat, na którym kanale będzie transmitowany mecz.
jestem zawsze
18-08-2011 20:30

Canal+ Sport pokaze mecz Legii. No zobaczymy Polsat Sport czy C+ Sport.Z tym ze Canal+ jest w wyzszych pakietach a Polsat Sport w mini . I to jest róznica. Ja osobiscie czekam na ruszenie Primera Division.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-08-2011 15:34

Polsat sypnął kasą i kupił kostki na mikrofony z logo Polsatu Futbol icon_wink. Jestem pod wrażeniem icon_wink.
Udostępnij ten temat