Polsat Futbol

stały bywalec
04-09-2010 20:53

Miejmy nadzieję, że coś w tym jest. Ale nie pogniewałbym się gdyby zakupili prawa do Ekstraklasy, a potem do LM.
Edytowane przez MN dnia 15-08-2011 21:13
Awatar
wkręcam się
04-09-2010 20:55

A mi się zdaje, że z posiadania Ligi Europy są zadowoleni, a jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to ten jeden środowy mecz im w zupełności wystarcza.
Niby Kmita mówił o inwestowaniu w polski sport, więc takim kolejnym prawdopodobnym celem wydaje się E-klasa.Czy inwestowanie Polsatu w futbol pomoże? Raczej nie, ale zawsze warto mieć coś co przyciągnie kibiców(mimo poziomu naszej ligi).I jeśli już przepłacać(raczej nieuniknione) to za E-klase, a nie LM(wnioskuje ze słów Kmity).

El Loco napisał(a):Dobieraj troszkę delikatniej słowa icon_wink

Spoko, będę się starałicon_wink
Awatar
ważna osoba
04-09-2010 20:57

A jak juz były spekulacje to idźmy dalej. Canal+ z Polsatem kupują wspólnie Esktraklapę a potem razem wygrywają przetarg o LM. Kurcze ale mnie poniosło. icon_green
stały bywalec
04-09-2010 21:03

Ty spekulujesz, a my interpretujemy fakty. icon_smile
Nie chciałbym żeby Polsat wygrywał z kimkolwiek, cokolwiek. Wiadomo, że ktoś musi dostać coś gorszego i obawiam się, że byłby to Polsat.
Edytowane przez MN dnia 15-08-2011 21:14
Awatar
ważna osoba
04-09-2010 21:22

Wiadomo że jedna stacja nie będzie wstanie mieś Ekstraklapę i LM. Za droga zabawa. Policz sobie. C+ teraz płaci jakieś 120 mln. złoty za sezon polskiej ligi a mówi się że nowy kontrakt to 150 mln. złoty.
N za LM zapłaciła około 35-40 mln. euro za trzy sezony.
Nie da rady aby jedne miał oba produkty.
stały bywalec
04-09-2010 21:41

Wychodzi coś ponad 600 mln zł za trzy lata czyli coś koło 200 mln zł na rok. Mnie nie stać, a czy Solorza to nie wiem.
Wiem jedno, że Ekstraklasa nie jest tyle warta i ona na pewno jest przepłacana. Jeśli chodzi o koszty praw to Ekstraklasa jest na 10 miejscu w Europie, a wiadomo że jeśli chodzi o poziom piłkarski to gdzieś około 25 miejsca.
Według moich prostych wyliczeń Ekstraklasa warta jest nieco powyżej 110 mln zł za trzy sezony czyli to co teraz sobie życzą za sezon powinno wystarczyć na trzy i jeszcze zostać.
Edytowane przez MN dnia 15-08-2011 21:15
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-09-2010 19:16

Orange Sport skupuje to, z czego Polsat Futbol zrezygnował lub co stracił. Najpierw piłkarski Puchar Niemiec, teraz Arsenal Londyn TV. Do wzięcia jest jeszcze odrzucona liga szkocka i niechciany Manchester United TV icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-09-2010 17:25

Dla porządku warto wspomnieć, że po fali uszczuplania oferty piłkarskiej, Polsat ma wreszcie nowy nabytek, czyli Puchar Włoch.
Udostępnij ten temat