Polsat Futbol

Awatar
bywam tu czasem
12-09-2010 20:38

Polsat niepotrzebnie kupuje prawa do takich "g***nianych lig" jak Ukrainska,Rosyjska czy Holenderska.Oczywiscie sa one lepsze od naszej Polskiej ligi ale wiadomo iz wieksze jest zainteresowanie Ekstraklasa.Polsat powinno transmitowac tylko hitowe mecze druzyn z tych lig ktore wymienilem.Np.Ajax-PSV,Zenit-Rubin itd.Uwazam rowniez ze Polsat zrobilo ogromny blad pozbywajac sie ligi wloskiej i pucharu niemiec.Liga włoska jest jedna z najlepszych lig na swiecie i napewno wiecej ludzi by ja ogladalo niz lige ukrainska icon_cry Tak samo Puchar Niemiec.Na Eurosporcie 2 ogladam wszytkie mecze Bundesligi ktore leca i prawie kazdy mecz jest ciekawy i interesujacy.Puchar Niemiec jest w Niemczech traktowany bardzo prestizowo wiec poziom tych rozgrywek jest wysoki.Jesli chodzi o Lige szkocka to tu moge pochwalic Polsat,poniewaz poziom tej ligi stal sie ostatnimi czasy zenujacy a postawy takich zespolow jak Glesgow Rangers oraz Celtic tylko to potwierdzaja.Mozna by jedynie pokazywac mecze pomiedzy ta dwojka i nic pozatym.Mam nadzieje na to ze Liga Europejska zostanie na dlugie lata w Polsacie Futbol bo naprawde staje sie bardzo interesujaca a ze ja jestem fanem Liverpoolu napewno bede ogladal mecze "The reds" przy okazji przeskakujac na inne kanaly.Mozna by zrobic jeszcze jeden taki kanal gdzie wszytki mecze Ligi Europejskiej sa pokazane na jednym kanale w malych kwadracikach jak jest to w "n".Marzy mi sie cala Liga mistrzow w Polsat Futbol ale raczej w najblizszym czasie tego spodziewac sie niemoge icon_cry A szkoda...
Edytowane przez MN dnia 13-09-2010 20:46
Awatar
ważna osoba
13-09-2010 20:41

Ligi włoskiej się nie pozbył tylko przegrał przetarg z Canal+. Pośrednik zmienił zasady i sprzedawał tylko pakiety dla jednej telewizji a nie jak wcześniej dla dwóch. Różnica jak widać spora a skoro Polsat woli polskie rozgrywki.
Co do posiadanych lig to hitowe spotkania są raczej transmitowane.

Na pewno są braki w ramówce PF-a co może odstraszać abonentów od tego kanału. Ale zawsze lepsze to niż marny Canal+ Gol czy Nsport.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-09-2010 19:29

Dwie ciekawostki icon_wink. Już dziś o 20:00 w Polsacie Futbol retransmisja meczu Barcelona - Panathinaikos z LM. Mecz z wczoraj. Niby nic w tym dziwnego, ale zazwyczaj mecze LM z kanałów klubowych pokazywano dużo później, najczęściej dopiero w piątki. A tu mecz 24 godziny po fakcie i to szybciej niż w Czwórce, która pokaże go dziś, ale o 00:15. PS. Właściwie to będzie już jutro icon_wink.

Inna wieść, to Polsat Futbol we wtorek, 21 września, o godz. 22:00 pokaże piętnastominutowy skrót dzisiejszego meczu LM: Real Madryt - Ajax Amsterdam. Tu też niby nic dziwnego, ale ten przekaz musi pochodzić z jakiegoś kanału klubowego, czyli albo z Real Madrid TV albo Ajax TV. Chyba wcześniej czegoś takiego nie było.

Tyle z ciekawostek icon_wink.
bywam tu czasem
15-09-2010 19:51

Królewski kanał AJAX TV mają już od dawna.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-09-2010 20:04

Tak, ale takich dziwnych, kwadransowych skrótów nigdy chyba nie pokazywali icon_wink. Może to jednak będzie z Real Madrid TV icon_confused, bo chyba z Ajax TV nie było takich skróconych skrótów icon_wink.
bywam tu czasem
16-09-2010 16:51

No bo nie mieli co pokazywać. AJAX w zeszłym sezonie grał w Lidze Europy, Pucharze Holandii oraz Eredivsie, a więc nie mieli co pokazywać.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-09-2010 17:27

Rzeczywiście, chyba rozwikłałeś tę zagadkę icon_wink. Dzięki icon_smile.
Awatar
bywam tu czasem
17-09-2010 15:38

Moze mi ktos powiedziec dlaczego jak zamawialem mecze LE o 19.45 to przyszedl mi sms ze numer karty jest nieprawidlowy?Sprawdzalem 100 razy i podalem prawidlowy numer.I tylko kase mi pobrali... icon_cry
Udostępnij ten temat